Sex a vzťahy

Aj keď ste už našli svoju dušu, musíte pracovať na vzťahoch. Múdri, ktorých dnes navrhujeme, sú schopní nielen prilákať lásku. Budú tiež užitočné pre tých, ktorí chcú posilniť svoj vzťah s blízkym. Princíp pôsobenia lásky je rovnaký ako princíp múdrych pre finančnú prosperitu.

Čítajte Viac

Stín bývalej dievčiny nezačal blikať okrem vzťahu s pannou. Vo všetkých ostatných prípadoch sa musíme vyrovnať s tým, že pred našim milovaným zdieľali posteľ, auto a dokonca aj mačku s niekým. A tu je ťažké vzdorovať zvedavosti: je náhle oveľa krajšia alebo lepšie pripravená? Budeme sa zaoberať s odborníkmi, či sa budeme snažiť rozvinúť minulého partnera.

Čítajte Viac

Rozhodli ste sa hľadať partnera duše na internete? Potom buďte pripravení na to, že namiesto krásnych kniežat sa stretnete s mnohými škaredými škriatkami a zlými orskami, ktoré hrdo ukazujú svoju povahu v dotazníkoch. Prečo sa niektorí muži správajú odporne na zoznamovacích stránkach? A stojí za to sa snažiť zoznámiť sa s takýmito antickými ľuďmi?

Čítajte Viac

Vaginálna sliznica je najtenšia a najcitlivejšia pokožka nášho tela. To je dôvod, prečo predmety a výrobky, ktoré sú bezpečné pre iné časti tela, môžu spôsobiť vážne podráždenie pri kontakte s pošvou. Predstavujeme čierny zoznam vecí, ktoré by sa mali držať mimo intímnu zónu. Vibrátory z gumy alebo mäkkého plastu Aj po krátkom použití takéto zariadenia vytvárajú skryté škrabance a trhliny, v ktorých hniezdia mnohé patogény.

Čítajte Viac

Intimný život po narodení dieťaťa sa môže stať vážnym problémom, pretože mladá matka je trápená mnohými strachmi: nestala som sa chladná, ale obnovila by sa vaginálna forma a zrazu znova otehotniem ... Povieme vám, ako sa vyrovnať narodenie opäť prinieslo potešenie.

Čítajte Viac

Neboli ste už dlho spoloční, ale máte taký pokušenie skontrolovať svoj účet v sociálnych sieťach kvôli podozrivým príhodám a stavom. Na rozdiel od hlasu rozumu sa do mojej hlavy dotýkajú bolestivé myšlienky: "Už si niekto našiel pre seba?", "S kým je spolu na fotografii?" Áno, je ťažké pustiť sa z milovaného človeka, ale je to životne dôležité.

Čítajte Viac

Nie je tak jednoduché žiť so svojimi milovanými pod jednou strechou. Koľko párov bolo zničených pre špinavé jedlá, špinavé ponožky alebo sušené cestoviny! Čo keby ste mali denne vidieť svojho manžela? Ako zostať a milovníkov a kolegov 24 hodín denne a nie zabiť jeden druhého? Chápeme spolu s psychológmi.

Čítajte Viac

Je nepravdepodobné, že by niekto z nás rád, aby váš milovaný manipuloval s vami, presadil sa na vlastné náklady alebo iným spôsobom znižoval vašu hodnotu. To je však presne to, čo sa deje v pároch so závislými vzťahmi, ktorých percento, bohužiaľ, stále zostáva pomerne vysoké. Ako zistiť, aké je vaše spojenie?

Čítajte Viac

Priateľstvo manžela s inou ženou je možno jedným z najťažších skúšok pre každého z nás. V duši ustáli horiace pocity žiarlivosti a v mojej hlave - obsedantné myšlienky o vražde súpera. V skutočnosti iba niektorí z jej priateľov môžu predstavovať skutočné nebezpečenstvo pre vzťah. Ako ich rozpoznať?

Čítajte Viac

Osamelosť, kríza v osobnom živote, dlhé cesty - sexuálna abstinencia môže mať mnoho dôvodov. Ako je absencia sexu nebezpečná pre zdravie? Naši odborníci nám o tom povedali. Poznamenávame hneď, že niekto duševný a fyziologický nepohodlie spojený s nedostatkom pohlavia môže byť pokrytý za 3-4 dni a niekto len za niekoľko mesiacov.

Čítajte Viac

Každý z nás niekedy dovolíme jednoduché, nezáväzné, flirtovanie s kolegami. Ale čo keď neformálna komunikácia v práci je mimo kontroly a teraz nás hlava strihať s pohľadom alebo sa zaobchádza s mastnými vtipy ... Je možné sa chrániť pred sexuálnym obťažovaním a dôstojne, aby ste sa dostali z chúlostivej situácie?

Čítajte Viac

Podľa prieskumu vedcov z Indiana University www.nationalsexstudy.indiana.edu sa 20% mužov stretne so sebou najmenej štyrikrát týždenne. Zatiaľ čo s rovnakou pravidelnosťou majú sex "sólo" iba 5% žien. A to je absolútne márne! Spočítali sme 5 dôvodov, aby sme to robili častejšie.

Čítajte Viac

Pred desiatimi rokmi sa myšlienka sexu počas menštruácie dostala do úvahy len u tých najslobodenejších žien. Moderné dámy nie sú zvyknutí popierať sami seba radosť a "v týchto dňoch." Čo je dôležité mať na pamäti, ak sa rozhodnete pre intimitu počas tohto delikátneho obdobia? Aby som vám povedal pravdu, neexistujú tvrdé lekárske kontraindikácie pre pohlavný styk v dňoch menštruácie.

Čítajte Viac

Aby ste čo najskôr získali pôdu pod nohami, aby ste zotavili a zlepšili život po rozvode, žena musí jednoducho dodržiavať 5 dôležitých pravidiel, o ktorých hovorí Tamsin Fadel, autor bestselleru One Alone. Dôležité pravidlo číslo 1: Nepracujte na stránkach svojich priateľov v sociálnych sieťach fotografoval.

Čítajte Viac

Aj v dlhodobých vzťahoch nie sme si vždy istí, ako ich partner hodnotí a či vidia budúcnosť. Nemali by ste však len pasívne čakať na to, čo sa stane, alebo stlačiť svojho blízkeho na stenu a položiť otázky "na hlavu". Stačí sa pozrieť na jeho správanie. Tu sú "signály". ktorí o tom hovoria. že človek bude čoskoro ženatý.

Čítajte Viac

Oddelenie je "malá smrť", ktorá je ďaleko od skúseností každého. Rozrušenie vzťahov fyzicky, veľmi často ich v psychologickej situácii aj naďalej existujú, nemôžeme odvrátiť kedysi blízku osobu: opatrne si zachovávame veci z nich, blahoželáme im na prázdniny atď. Aké sú nedokončené spojenia nebezpečné a ako ich zatvoriť?

Čítajte Viac

V dlhom vzťahu sa skôr alebo neskôr stretneme s otázkou: "Čo ma drží blízko tejto osobe - láske alebo náklonnosti?". A ak hodnotíme lásku ako "dobrý", "úprimný" pocit, potom pripútanosť je bolestivá rutina. Ale je to spravodlivé? Je možné udržať oheň vo vzťahoch rokov?

Čítajte Viac

Obyvatelia rôznych krajín majú svoje vlastné národné tradície, zvyky, kulinárske preferencie a svoje vlastné ideály krásy. Rôzne sa venujú sexu. Aké postoje preferujú Američania, Európania a Ázijčania? Hovoríme. Spoločnosť Durex vykonala štúdiu s cieľom zistiť, čo sa v pohlaví dá považovať za najpopulárnejší na rôznych kontinentoch.

Čítajte Viac

Je možné sa na zábavnej párty pobaviť, ak ste boli povolaní ako svedok? Alebo sa musíš celý večer rozrušiť, slúžiť novomanželom a zúčastniť sa na strašných súťažiach? Naučili sme sa od svadobných odborníkov, ako sa správať ako družička na svadbe a zostať v harmónii so sebou. Akonáhle sa pár nemohol oženiť bez svedkov (to bolo vyžadované štatútom registratúrnych úradov).

Čítajte Viac