Vhodnosť

Belly dance nie je náhodou vždy spoločníkom múdrych východných žien. Tanečné brucho po tisíce rokov je veľkou pomocou pri nosení dieťaťa a príprave na pôrod. Triedy zaťažujú svalové skupiny, ktoré nie sú zapojené do každodenného života, ale sú nevyhnutné pre nosenie a pôrod. Jeden z mojich študentov si nemohol predstaviť dieťa už osem rokov, ale po ročnom štúdiu orientálneho tanca otehotnie.

Čítajte Viac

V poslednej dobe bola publikovaná kniha "Bicycle Aerobics", ktorá bola napísaná v spolupráci s Alexandrom Golenkom. Ponúkam vám jej stručný prehľad: čo je aerobik na bicykli, prečo je to potrebné a čo je lepšie ako iné tréningy. Cykloturistika je typ fitness určený pre skupinové lekcie. Inštruktor na simulátore sa nachádza pred študentmi a sleduje, ako každý z nich vykonáva cvičenia.

Čítajte Viac

Nie tak dávno sme vysvetlili, ako zvládnuť najjednoduchšie tvary akroiogi. Ste sa s nimi s istotou vyrovnať? Potom ponúkame päť ďalších asanov, o niečo zložitejších, ale nie menej zaujímavých! Dnes vám ukážeme asány, ktoré budú vyžadovať mierne rozvinutý zmysel pre rovnováhu, strečing a flexibilitu. "Niektoré z týchto čísel majú pozitívny vplyv na tvoju pozíciu," hovorí Natalia Doiniková, učiteľka na tanečnej škole, WY Dance a autor súboru, ktorý vám dnes ukážeme.

Čítajte Viac

Kardio tréning je považovaný za najlepší spôsob, ako schudnúť. Ale nie vždy ospravedlňujú nádeje, ktoré sa na ne kladú. Najčastejšie - kvôli chybám, ktoré sme urobili sami. Prečo sa vyskytujú tieto chyby? Pretože nie všetky stránky a časopisy, z ktorých odvodzujeme informácie, venujte dostatočnú pozornosť nuansom kardio.

Čítajte Viac

Prehliadky so sprievodcom Dotknuté budhistické tradície. Nebeské svetlo v nás. S veľkými ťažkosťami sme sa odtrhli na deň z praxe a skoro ráno sme sa presťahovali do samého srdca Srí Lanky - starobylého mesta Kandy, ktoré sa nachádza medzi malebnými horami. Mnohé dôležité udalosti v histórii Sinhaly sú spojené s týmto miestom.

Čítajte Viac

Fitness turné v Thajsku: koncentrácia qi energie a schopnosť nie je postriekaná cez drobnosti. Schopnosť premýšľať svet okolo a pochopiť povahu toho, čo sa deje. Mimo okná - tropické lejak. Mám rád jeho zvuk - okno je otvorené. V Thajsku začalo obdobie dažďov a tretí deň po sebe, presne v štyri hodiny odpoledne, zaplavoval Patong vodou.

Čítajte Viac

Napriek svojmu "kozmickému" názvu gravitron simulátor pomáha dosiahnuť jednoduchý "pozemský" cieľ - naučiť sa vytiahnuť. Hovoríme, prečo by ste mu mali venovať pozornosť a ako sa s ním správne zapojiť. Prečo zahrnúť do výcviku? U žien tento typ cvičenia zvyčajne nie je cťou a je úplne márne.

Čítajte Viac

Ale muži môžu od nich získať aj hmatateľné výhody. Jednoduché alebo nudné nebude! Názor, že skupinové fitness tréningy sú navrhnuté pre ženy a mužov, nemajú čo robiť tam, zastarané pred 15 rokmi. Na začiatku fitnes bol rozvrh v kluboch naozaj naplnený formovaním a stepnou aerobikou, ktorá bola aj pri výbere cvičení zameraná výlučne na problémové oblasti žien.

Čítajte Viac

Korčule - to je fyzická aktivita a zábava, takže sú dobré! Na klzisku môžete len zaklopať s priateľmi, poháňať si na svoje vlastné potešenie, spáliť kalórie a dokonca zvládnuť aj prvky krasokorčuľovania ... Ale najprv sa musíte naučiť ako skate. Ako začať začiatočníka? Tu je päť odborných tipov.

Čítajte Viac

Jóga turné v Indii s Máriou Kalininou: denné ráno a párty rybárov. Bod obratu a požadovaná rovnováha. Indické slony a lvový chvost. Neviem, čo to je. Slová nerozumie zvuku - zmes žalostných modlitieb, hudba zo starého indického kina a lacný karaoke. Každý deň tri hodiny skoro ráno a večer sa z obrovských stĺpov v obci na brehu vybuchne, utopia zvuk vlny a zablokujú inštrukcie stroja.

Čítajte Viac

Každá žena chce udržať dobrý tvar prsníka a veľa nádeje na špeciálne tréningy na zlepšenie tvaru prsníka. Pozrime sa, aké metódy sú skutočne účinné. Niekoľko slov o ženských prsiach. Možno žena nemá žiadnu ďalšiu časť tela, ktorá by prilákala toľko pozornosti umelcov, sochárov, básnikov, spisovateľov.

Čítajte Viac

Naposledy som vám povedal, ako praktizovanie kundalini mi pomohlo zbaviť sa drogovej závislosti. Dnes chcem pokračovať v tejto téme a poskytneme vám niekoľko praktických tipov. Asány proti drogám Ako hovoria, budem stručný. Tu sú niektoré cvičenia, ktoré pomôžu zbaviť sa účinkov drogovej závislosti.

Čítajte Viac

Tréner "LIVE!" Alyona Mordovina dokončila cyklus postáv o asanoch pre prácu s čakrami. Vo finálnom výbere cvičení demonštruje, ako sa môže stať inteligentnejším pomocou jogy asany, a ukazuje cvičenie, ktoré postihuje všetky čakry naraz. Rozvíjajte ajna čakru, ktorá vám pomôže zabezpečiť, aby vaša myseľ vždy prevzala emócie.

Čítajte Viac

Dúchate, chodíte do tretieho poschodia alebo bežíte 50 m za autobusom? Tatiana Lisitskaya ponúka kardio tréningový program, ktorý sa môže vykonávať nezávisle na čerstvom vzduchu. Pri tréningu je žiaduce mať monitor srdcovej frekvencie. Ich cena v online obchode - od 1500 rubľov. Ak nie je žiadny monitor srdcovej frekvencie, budete potrebovať hodiny s druhou rukou na meranie impulzu sami.

Čítajte Viac

Hovorí sa, že učitelia sa nestanú, že sa narodili. Neprišiel som na tanečné učenie ihneď, ale teraz, keď sa pozerám späť, chápem, že všetko bolo predurčené ako dieťa. Po prvýkrát v úlohe učiteľa som mala 13 rokov. Už som mal veľkú tanečnú skúsenosť, pretože od päťročného štúdia som študoval choreografiu a ruské ľudové tance a moja učiteľka tanečného umenia mi poverená vyškoliť šesťročných.

Čítajte Viac

S týmto posilňovacím prístrojom môžete vykonávať rôzne cvičenia - od funkčného až po jemné, pre tehotné ženy. Avšak, aby boli všetky účinné a bezpečné, musí sa vám loptička dokonale hodiť. Ako si vybrať fitball? Na túto otázku sme sa opýtali experta. Ako si vybrať fitball: podľa veľkosti Možno je to hlavné kritérium výberu.

Čítajte Viac

Bielkovinové zmesi sú už dlho symbolom športovej výživy. Ani športovci, ani ľudia, ktorí sa vážne zaoberajú fitness, môžu robiť bez plechoviek a obalov bieleho alebo farebného prášku. Víťaz a medailista ruských a medzinárodných súťaží, prvý veľvyslanec značky Siberian Super Natural Sport Roman Grishchenko, vám pomôže zistiť, ako si vybrať perfektnú bielkovinovú zmes, víťaz víťazov veľkého pohára na titul najviac fyzicky vyškolenej osoby v Rusku (2013).

Čítajte Viac

Letná dovolenka v meste je nemysliteľná bez prechádzky na kolobežkách, kolieskových korčuliach, bicykloch. Ako ich urobiť čo najbezpečnejšie v mestskom prostredí? Existuje mnoho odtieňov. Ale všetko je v našich rukách! Paradox, ale bezpečnosť jazdy nezávisí od toho, akú ochranu si na sebe kladiete. Oveľa dôležitejšie je, ako dobre vlastníte dopravný prostriedok, ako sa pohybujete vo vesmíre a medzi ľuďmi a ako reagujete na nebezpečné okolnosti.

Čítajte Viac

Na rozdiel od klasickej aerobiky, ktorá je založená na nenápadných krokoch, základ programu "Dance Aerobics" televízneho kanála "LIVE!" Vytvoril pohyby hip-hopových, latinských a iných tanečných štýlov. ? História aerobiku je zakorenená v telesnej výchove amerických vojakov. "Skákanie na mieste s tlieskami nad hlavou, cvičenie ako" sekanie palivového dreva "sú všetky ozveny drsného armádneho každodenného života," hovorí.

Čítajte Viac