Vhodnosť

Čo zvyčajne robíte na pláži? Relax? Kúpať? Tan? Ak do tohto zoznamu pridáte krátky funkčný výcvik, potom aj počas týždňa dovolenky môžete výrazne posilniť svaly celého tela. Ukážeme cvičenie na 15-minútovú lekciu fitness. Mnoho ľudí združuje pláž výhradne s rekreáciou, ľadovými koktailmi a vyčinenými športovcami.

Čítajte Viac

Priatelia, v pondelok 17. septembra 2012, na kanáli "LIVE!" Nová sezóna začína. Tentokrát sme pripravili veľa nových produktov, takže na jeseň by ste sa nemuseli nudiť pred TV. Od tohto pondelka na televíznom kanáli "LIVE!" Prakticky nevidíte opakovanie starých programov. Snažili sme sa nájsť tých najtalentovanejších inštruktorov s najzaujímavejšími disciplínami a odstrániť toľko nových komplexov a tried programov, ktoré sú už známe, aby sme čo najviac aktualizovali naše vysielanie.

Čítajte Viac

Indický filozof, jeden z najvýznamnejších a kontroverzných duchovných vodcov dvadsiateho storočia. Osho napísal knihy, ale nahrávky jeho rozhovorov sa uverejňujú v stovkách zväzkov a stále zaberajú polovicu oddelenia ezoterickej literatúry v akomkoľvek kníhkupectve. Bhagavan Rajneesh, alebo jednoducho Osho (Osho, 1931-1990), sa narodil v roku 1931 v malej dedinke v centrálnej Indii v bohatej rodine Jain (Jainism, náboženská filozofická doktrína, ktorá vznikla v Indii okolo 6. storočia pred nl

Čítajte Viac

Nedávno som navštívil psycho-tréningové stretnutie, ktoré som navštívil jeden z mojich obľúbených koníčok a zistil, že môžete písať listy do vášho podvedomia. Čo je to a či má kúzelný recept fungoval, poviem vám to dnes. Máme záujem o náš osud, aby sme boli dobre. Ale mnohé naše návyky a reakcie na životné situácie sú deštruktívne, ako napríklad hnev, závisť.

Čítajte Viac

Pre mnohých, začiatok letnej sezóny znamená nielen návrat na obľúbené lôžka, ale aj bolesť bolesti chrbta, kolená a ramien. Ako sa chrániť a aké cvičenie môžete robiť priamo na mieste? Tu je niekoľko tipov záhradkárov a záhradníkov. Najprv sa snažte udržať chrbát v teple, pretože jarné teplo je podvodné a vietor je stále chladný.

Čítajte Viac

Keď som sa vrátil z Bavorska, spomínam si na nádhernú nemeckú architektúru, malebné jazerá a hory a dievčatá z mojej skupiny: tvrdo pracovali a dosiahli prvé výsledky v strede turné. Veľmi sa mi páčilo Bavorsko: príroda, priateľskí ľudia a maľované domy s malými elegantnými balkónmi v kvetinách.

Čítajte Viac

Pokračovanie vo fitness maratóne "Žiť s potešením", my spolu so Stasom Rogachevom sme sa vydali na výmenu skúseností s občanmi Perm. Naše lietadlo pristál v Perm v 6.00 hod miestneho času. Stas nám nedovolil, aby sme spali celú noc v lietadle a bol potešený a kreslil priateľské karikatúry priamo v telefóne. V každej diere vzduchu sa rútila ruka a získal sa veľmi zábavný portrét.

Čítajte Viac

Na televíznom kanáli "LIVE!" - "Qigong" s Vladom Markinom sa objavila nová disciplína. "Každý deň očisťujeme telo znečistenia: sprchujeme, umyjeme si ruky. Qigong robí to isté len s vnútornými orgánmi, "hovorí Vlad. Qigong doslova znamená "pracovať s qi", to znamená s našou životnou energiou.

Čítajte Viac

Ako často sa vám podarí byť sám so sebou? Ak chcete stráviť večer doma, je veľa atraktívnych chvíľ: môžete úplne relaxovať, snívať, robiť svoju krásu a dať svoje vlastné myšlienky v poriadku. Pokúste sa nájsť každý deň najmenej pol hodiny v mojom okamihu - čas, ktorý ste venovali iba seba, bez toho, aby ste premýšľali o akýchkoľvek záležitostiach.

Čítajte Viac

Už som hovoril o jogalátoch - novom mixe jógy a pilates. Pridajme k tomuto komplexnému tanečnému pohybu. Nezvyčajnú kombináciu a tanec ponúkala Jennifer Chrisová - baletka, choreografka, inštruktor mistrovskej triedy, umelecký riaditeľ a zakladateľ Moderného tanečného divadla v New Yorku a The Balanced Body Center na New Yorks World Gym, ktorá vyvíja 52 epizód televízneho seriálu venovaná fitness.

Čítajte Viac

Veľmi čoskoro bude hviezda základného inštintu 58 rokov. To však nebráni tomu, aby Sharon Stone vyzerala skvelo a bez váhania mala pevné šaty a mini sukne. Snívaš to isté? Venujte pozornosť súboru cvičení anti-age-Pilates, ktoré sa pravidelne zaoberajú herečkou. Sharon Stone Nutrition Plan Samozrejme, školenie nie je všetko.

Čítajte Viac

Môžete sa naučiť, ako bežať rýchlo a správne bez vyčerpávajúceho tréningu. V predvečer rasy slobodných Moskvy chcem ukázať súbor cvikov na beh, čo pomáha lepšie, ale súčasne oznamujem, že sa pridá do tímu "LIVE!". Ponúkam všetkým milovníkom joggingu súbor osem jednoduchých cvikov na beh. Trvá to asi 15-20 minút a prináša úžasné výsledky.

Čítajte Viac

Pozývam vás, aby ste sa pripojili k našej skupine, ktorá sa v auguste vydá na výlet do jazera Bajkal. Navštívime miesta síl a učíme sa harmonizovať ženskú a mužskú energiu v nás. Moje prehliadka do jazera Baikal sa nazýva "čínska gymnastika. Tajná doktrína. Určite vás zaujíma toto meno, preto vám poviem ešte trochu viac.

Čítajte Viac

Tepelná jóga, ktorá bola vynájdená na začiatku sedemdesiatych rokov rodákom z Kalkaty, Bikram Chowdhury. Jeho významom je zapojiť sa do miestnosti, kde je umelo vytvorené tropické prostredie. Pred vynaliezavaním svojho vlastného smeru (bikram joga) sa Bikram opakovane stal víťazom majstrovstiev sveta jogy.

Čítajte Viac

Základnou pravdou je, že na udržanie zdravia je potrebné sa pohybovať viac, známe všetkým. Ale sedavý životný štýl vyhrá, a nie všetci sa pohybujú toľko, koľko potrebujete, hlavne keď máte viac ako 50 rokov. Tu je niekoľko tipov, ako vždy zostať aktívny. Japonci sú dobre známi dlhosrstina, priemerná dĺžka života v Japonsku je 80 rokov.

Čítajte Viac

"Všetci strácajú váhu na bodyflex!" Hovorí Marina Korpanová, najaktívnejšia inštruktorka v oblasti telesných výbojov a rôznych dýchacích techník pre chudnutie v Rusku: vyučuje v štúdiu, konzultuje doma a dokonca cestuje do iných miest. Okrem iného je jedným z najpopulárnejších inštruktorov kanála "LIVE!

Čítajte Viac

Voľné potápanie v hlbinách mora s malým alebo žiadnym kyslíkom a prakticky zadarmo - takto môžete vyjadriť podstatu tohto typu potápania. Hra významu anglického slova free (free) - "free" a "free" v tomto prípade je odôvodnená, pretože freediver je predovšetkým zadarmo z bremena nákladného potápania.

Čítajte Viac

Po prvýkrát sme vzali našu dcéru na dlhú cestu autom, keď mala len mesiac. Odvtedy pravidelne cestujeme po cestách a ja som sa naučila, aby bola cesta pre ňu jednoduchá a príjemná. Naša obvyklá trasa, Moskva - Vilnius, trvá asi desať hodín jazdy. "Nešťastné dieťa!" - babičky ľutujú našu štvorročnú dcéru Kira, ktorú s nami takmer vždy berieme.

Čítajte Viac

Potešujem vás: všetci majú krásny lis a obľúbené kocky. Sú jednoducho skryté pod vrstvou tuku na bruchu. Správna výživa a cvičenia pre tlač pomôžu vyriešiť to: doma môžete vykonávať jednoduchý, ale pomerne efektívny komplex. Ak je vaším cieľom tenký pás a plochý žalúdok, najskôr premýšľajte o výžive.

Čítajte Viac