Krása

Náš detoxifikačný program je nemysliteľný bez riadnej osobnej starostlivosti. Pre úspech podniku je rovnako dôležité, ako je špeciálne čistiace menu a čistenie kriya. Chcete vedieť, prečo a ako začať liečbu detoxikáciou? Vysvetľujem spolu s kozmetológmi! Nielen obličky a pečeň sú zodpovedné za očistenie tela.

Čítajte Viac

Poruchy spánku, ktoré sú vyjadrené v nemožnosti zaspania, pri častých alebo skorých prebudeniach. Príčiny nespavosti hmoty, najčastejšie - stres. To však nie je dôvod na odstránenie problému. Hovorí sa, že to bude prechádzať sám, pretože, ako viete, každá bezsenná noc si vyžaduje obnovu v nasledujúcich dvoch.

Čítajte Viac

"Jedlo len pár koláčikov", "raz zruším tréningové stretnutie" - tieto malé odpustky vyzerajú nevinne, ale nakoniec sa často stávajú rozpadom a zrušia všetko úsilie z predchádzajúcich týždňov. Prečítajte si, ako rýchlo rehabilitovať po poruche a pokračovať v ceste k cieľu. Existuje niekoľko miliónov dôvodov na rozpad, ale všetci sa v skutočnosti zvrhnú na jednu.

Čítajte Viac

Pre každého, kto trpí rosaceou, je zima ťažké. Z mrazu, teplotných zmien, vetru prenikajúceho do pokožky "kvitne". Hovoríme o najlepších spôsoboch starostlivosti, ktoré spôsobia, že pavúky na tvári budú menej viditeľné. Vzhľad pavúkových žíl na tvári je spojený s patologickým stavom ciev, čo je porušením elasticity ich stien.

Čítajte Viac

Šampón, sprchový gél, hydratačný krém na telo a oveľa viac drobností, bez ktorých nemôžete robiť ... Vytvorte dokonalú fitness kozmetickú tašku - funkčné, pohodlné a zároveň čo najkompaktnejšie - celé umenie! Povieme im, ako ich zvládnuť. Každý, kto chodí do klubu, vie, že dobrá polovica vaku zvyčajne nie je prijímaná športovou uniformou, ale kozmetikou - všetkými druhmi fliaš, fliaš, bubliniek ... Okrem toho sú objemné a nepohodlné, ich obsah má sklon rozliať a znečistiť všetko okolo nich.

Čítajte Viac

Čo pre vás znamenajú peniaze? Bezpečnosť, pohodlie, prístup k pôžitku? Každý má vlastnú verziu. Analytik Brent Kessel ubezpečuje: všetci ľudia sú rozdelení do 8 finančných archetypov - definovali si svoje vlastné, môžete si vybudovať osobnú hospodársku stratégiu, naučiť sa riadiť peňažné toky a dokonca použiť krízu pre svoje vlastné dobro.

Čítajte Viac

Vonkajšie aktivity majú priaznivý vplyv na psychiku. Každý to vie. Ale koľko času je potrebné stráviť na čerstvom vzduchu v prospech príčiny - vedci dali odpoveď až dnes. Ukázalo sa, že stačí len päť minút! Dokonca takýto krátky čas strávený na fyzických cvičeniach v parku je dosť na to, aby sa dosiahlo výrazné zlepšenie v psychike: uvoľniť cestu k pozitívnej nálade, zvýšiť sa a život sa zdal ľahký, krásny a veľkorysý.

Čítajte Viac

Úprimne si ľutujete tých, ktorí na zelenej lúke nevidia červené vlčie maky? Predstavte si, že ľudia trpiaci prosopagnózou, ktorí nedokážu rozlíšiť jednu ľudskú tvár od druhého. Dokonca reagujú na svoju fotografiu otázkou: "Kto to je?" Prosopagnóza (prosopagnóza alebo tváre-slepota) je porucha vnímania, v ktorej osoba nie je schopná rozpoznať tváre iných ľudí, dokonca aj tých najbližších, ako sú priatelia, členovia rodiny, ,

Čítajte Viac

Akonáhle to bola sofistikovaná japonská meditácia - počas jeho popravy "zlomil", neschopný vydržať testy, slávny samuraj. Misogi je teraz k dispozícii všetkým, dokonca aj starí ľudia a deti ju ľahko predávajú. Je pravda, že táto meditácia sa stala inou. Prax misogi, podobne ako väčšina iných japonských meditatívnych techník, vznikla v šintoizme (staroveké japonské náboženstvo).

Čítajte Viac

Ráno chcete spať, večer - je tu. V prestávke medzi týmito extrémami - krátky deň svetla. Aby som sa nútil trénovať, priťahujem sa k rôznym trikom, ktoré som sa rýchlo zdieľať. Od novembra do marca, ja a väčšina mojich priateľov spadajú do anabiózy. Áno, medzi nami sú fanúšikov extrémnych športov, ktorých telesná aktivita sa zvyšuje v zime.

Čítajte Viac

Moskovský psychológ, študent Vadima Petrovského. Asi pred dvoma rokmi prvýkrát priniesol do Moskvy dve flotačné bunky a pokúsil sa vytvoriť novú psychoterapeutickú metódu - embryoterapiu. Pre skúseného a dokonalého psychoterapeuta je necht príliš mladý: má len 29 rokov. V priebehu rokov sa však podarilo absolvovať univerzitu (RGGU, Vygotska škola), absolvoval špeciálny tréning od psychoterapeuta Vadima Petrovského, cestoval hľadaním seba do Mongolska, Brazílie, Portugalska a Severnej Ameriky.

Čítajte Viac

Pri hľadaní receptúry na dlhý šťastný vzťah, psychológovia niekedy čelia paradoxom. Napríklad: ľudia, ktorí sú ženatý už desaťročia, vedia o sebe menej ako novomanželia a sú spokojnejší so svojím manželstvom. Toto paradoxné pozorovanie urobili psychológovia z Bazilejskej univerzity (Benjamin Scheibehenne) a (Jutta Mata) spolu s profesorom psychológie (Peter Todd) z University of Indiana.

Čítajte Viac

V arzenáli ženy expresívne pohľad - hlavná zbraň. Ale únava a nedostatok spánku často zabraňujú tomu, aby sme ráno prebudili bohyňou. Ponúkame vám až 5 trikov, vďaka ktorým získate výrazný vzhľad za päť minút. Použite svetelnú ceruzku Lepšia béžová alebo slonovina. Naneste ho na líniu sliznice dolného viečka.

Čítajte Viac

"To, čo ma nezabije, ma posilní," povedal Nietzsche. V skutočnosti, s týmito slovami, opísal mechanizmus frustrácie. Psychológovia súhlasia s veľkým nemeckým filozofom: negatívne emócie, ktoré zažívame, sú predpokladom pre rozvoj a rast osobnosti. Jeden z najznámejších výskumníkov frustrácie bol americký psychológ Saul Rozentsveig (Saul Rosenzweig, 1907-2004).

Čítajte Viac

Minulý víkend sa na AVN Adult Entertainment Expo uskutočnila výstava svetových úspechov z kategórie "len dospelí", ktorá každoročne zhromažďuje až 20 tisíc návštevníkov v Las Vegas, prvý robot na svete, ktorý je schopný nielen uspokojiť sexuálne rozmary svojho majiteľa, hovorte s ním intimnými rozhovormi.

Čítajte Viac

Trávime veľa peňazí na strihanie vlasov, nejakú lamináciu a styling, ale vôbec nám to nezaujíma skalp. A napriek tomu odborníci varujú, jej drahá potreba postarať sa rovnako ako aj tvár. Potom budete mať krásne a zdravé vlasy. Predstavujeme potrebný arzenál pre starostlivosť o pokožku hlavy.

Čítajte Viac

Až donedávna iba chirurg s skalpelom v rukách mohol sľúbiť, že sa zbaví nadmernej hmotnosti. Dnes kozmetičky ponúkajú chirurgickú chirurgickú alternatívu. Táto technika sa objavila v roku 2000 v Izraeli. Plastický chirurg Ami Gliksman a fyzik Yoram Eshel vynašiel prístroj UltraShape, ktorý umožňuje zničiť ložiská tukov a odstrániť ich z tela bez operácie.

Čítajte Viac

Druhý deň vo Švédsku sa štátny pracovník N pokúsil zabiť svojho kolegu kvôli parfumovej vôni. A to nie je odpor voči tuberóze. Dokonca aj veľmi kvalitné parfumy často obsahujú zložky, ktoré vás môžu zblázniť. V doslovnom zmysle. Škandál sa vyskytol medzi dvoma čestnými zamestnancami obce (oba balsakovskogo veku) v švédskom meste Motala.

Čítajte Viac

Názov je preložený zo Sanskritu ako "kruh", "disk". Moderní psychológovia prijali techniku ​​vytvárania mandaliek vďaka svojim meditačným vlastnostiam. Mandala môže slúžiť ako mapa vesmíru ako zvláštny model makro- alebo mikrokozmu a plán megalitických štruktúr (prehistorické štruktúry z veľkých kamenných blokov - dolmeny, Stonehenge atď.

Čítajte Viac

Leto by bolo oveľa prekrásnejšie, keby to nebolo plánované odstávky teplej vody, ktoré sa konajú všade v tomto dlho očakávanom období roka. Desať "chladných" dní sa stáva skutočnou výzvou, pretože sme pripravení o umývanie, sprchu a umývanie vlasov. Ale aj pri neprítomnosti horúcej vody môžete zostať krásnou.

Čítajte Viac