Ako schudnúť a budovať svaly

Chceš nádherne pumpovať telo? K tomu musíte nielen získať svalovú hmotu, ale tiež schudnúť. A schudnúť, aby ste nestratili telefón. Ako to urobiť? Budeme rozumieť!

Prečo potrebujete nielen získať svalovú hmotu, ale aj potom schudnúť (pre kulturistov, tieto obdobia striedajú)? Pretože to neurobíte, svaly - koľko ich nehoupajú - zostanú skryté pod silnou vrstvou tuku. To je, povedzme, želané "kocky" na žalúdku nevidíte, len pridať ešte pár centimetrov do pása. To znamená, že budete silnejší, ale postavu bude ťažké nazvať atletický. A niekomu, ktorého vyzeráš ako milovník hamburgerov. Nie je to príliš pekné po všetkom úsilí v telocvični, že?

Súčasne je potrebné schudnúť múdro. Dokonca aj profesionálny športovec získava iba 2-3 kg svalovej hmoty za rok. A strata podstatnej časti v období straty hmotnosti alebo tzv. "Sušenie" by bola príliš plytvá. Našou úlohou je vytvoriť podmienky na "získanie" špecificky vo svaloch a nie v podkožnej vrstve tuku. A strácajú presne tuky.

Písanie s výhodami

Tréningový režim pre sadu svalovej hmoty vám poskytne osobný tréner. Ale v mnohých ohľadoch sa bude musieť moc ovládať sami. O ňom a hovoriť. Aby sa objem svalov zvýšil, do stravy by mali byť zahrnuté aj ďalšie bielkovinové produkty: kefír, tvaroh, prírodné jogurty, orechy, kuracie prsia, morčacie mäso, strukoviny. Pamätajte si, že mliečne výrobky by mali mať nízky obsah tuku a vták je lepšie variť, pečať, paru a bez kože.

Na živiny lepšie asimilované a metabolizmus nie je spomalený, jesť pravidelne, v približne rovnakých intervaloch času 5-6 krát denne.

Mimochodom, časté jedlá v malých častiach vás naučia, aby ste neprejedali. Koniec koncov, nie je žiadny dôvod na "naplniť za dobré", ak ďalšie jedlo je len 2-3 hodiny.

Čas strácať váhu

Najdôležitejšou vecou pri strate hmotnosti je udržanie svalov. Telo musí byť "vedené" na skutočnosť, že stráca nadbytočný tuk a nie bunkovú hmotu. Na kontrolu tohto postupu pomáhajú rôzne prostriedky na zníženie hmotnosti. Nie všetky sú však rovnako bezpečné.

Niektoré, zamerané na radikálnu chudnutie, majú veľa vedľajších účinkov: nespavosť, podráždenosť, bolesť hlavy, apatia. Pomocou týchto nástrojov budete pravdepodobne mať krásnu úľavu, ale sotva si ju môžete vychutnať.

A tu Elkar - liek je úplne prirodzený, založený na L-karnitíne - prirodzenom metabolickom urýchľovači, ktorý je na začiatku prítomný v ľudskom tele. Tým je nemožné predávkovanie, hormonálne poruchy a iné prekvapenia. Pracuje na mechanizme, ktorý je vlastný nášmu telu a jemne mu pomáha pri strate hmotnosti. S ním budete schudnúť, ako keby ste cvičili na simulátoroch, ale bez straty svalovej hmoty.

Čo iné môže urobiť Elkar?

Liek urýchľuje metabolizmus, a preto vás povzbudzuje a zvyšuje aktivitu. Poskytuje silu pre tréning a povznášanie, pomáha ľahko a prirodzene schudnúť. Navyše sa zotavujete rýchlejšie po fyzickej námahe, čo znamená, že môžete trénovať v prísnejšom rozvrhu, čo je to najefektívnejšie. Spálením prebytočného tuku počas cvičenia sa telo začne rýchlo meniť.

Ďalšou výhodou Elkar formulár na uvoľnenie. Táto droga je tekutá, preto pôsobí omnoho rýchlejšie ako pilulky a môžete ju vypiť tesne pred tréningom. Mimochodom Elkar môže byť prijatá pred súťažou, pretože so všetkou jej účinnosťou nie je doping.