Obličejová mládež je jednoduchá!

Aby ste udržali tvár mladú a sviežu, nie je vôbec potrebné používať veľmi drahé kozmetické prípravky. Hlavná vec - nezabudnite na jednoduché pravidlá. Zdieľam recepty na omladenie tváre od jedného z mojich známych liečiteľov.

Príčiny vrások sú veľa: nevhodná starostlivosť o pleť, škodlivé faktory prostredia, zvyk spať na žalúdku a tvári, dlhé napätie svalov na tvári ...

Ako udržať svoju tvár mladú?

Jedným zo spôsobov, ako zachovať vonkajšiu mládež, je takzvaná relaxačná technika. Pri správnom vykonávaní by mali byť svaly tváre úplne uvoľnené. Ale najprv musíte splniť niekoľko podmienok.

- Inšpirujte: "Som mladý." Nenechávajte ani myšlienku "som stará, ako som prešiel!"

- Zastavte starosti. Pri strese zriedkavo sledujeme výrazy tváre a nadmerne namáhame svaly tváre. Pokúste sa udržať pokoj. Pamätajte si, že v takmer každej situácii nájdete pozitívnu stránku.

Takže teraz prejdime na "Mentálne zrkadlo" - jednoduché cvičenia, ktoré pomôžu zachovať mládež. Je to druh najjednoduchšej formy hypnózy. Sila vašich myšlienok funguje predovšetkým všetko ostatné.

Prvé cvičenie pre tvár

Zatvorte oči, zamerajte sa a prezentujte sa tak jasne, ako keby ste hľadali v zrkadle. Teraz si predstavte, že uplynulo niekoľko rokov. "Udržujte" svoj obraz a uchovávajte každý detail v podobe, v ktorej sa práve nachádzate. Nedovoľte vrásky a záhyby. Táto jednoduchá prax na mentálnej úrovni spomaľuje proces starnutia. A myšlienka, ako viete, je podstatná.

Druhé cvičenie pre tvár

Pamätajte si, ako ste boli pred niekoľkými rokmi. Skúste dať tieto tvárové rysy na svoj skutočný obraz. Synchronizujte oba obrázky a predstavte si, že ste sa v takomto zrkadle ocitli omladení. Požadovaný obrázok je pripravený, ale čo s ním ďalej? Pre kúzlo je potrebná energia. Upravte svoje funkcie a "odfotografujte" výsledný obrázok. Zapamätajte si ho a opakujte ho vždy a znovu vždy, ako sa budete pospať. Urobte to s potešením a pokúste sa uveriť, že naozaj vyzeráte takto. Zostáva pracovať na chybách. Presmerujte tok energie na problémové oblasti. Ak chcete zvýšiť účinok, položte jednu ruku na problémovú časť (napríklad na bradu) a druhú na solárny plexus. Predstavte si, ako energia zo solárneho plexu prúdi na bradu a posilňuje ju.

Od teórie ísť do praxe. Tu je jedna účinná cesta, ktorú pravidelne používam. Môj problém je vrásky na čele. Ráno alebo vo večerných hodinách napríklad pri čistení domu odoberiem pruh tenkého papiera (malo by to byť o niečo dlhšie ako veľkosť čela, aby sa nedotkli obočia a korene vlasov). Bohatím ju mastím výživným krémom a pevne ho zatlačím na stred čela, po uvoľnení svalov (aby sa zabránilo vráskam) a zníženiu očných viečok. Zhora som dal elastický obväz - na začiatok 15-20 minút, potom je to možné a dlhšie. Horné a spodné okraje papiera by mali byť voľné a nezanechávajú žiadne škvrny na koži. Používam obväz každý deň a ak je to možné, dvakrát denne. Neumožňuje pokrčiť čelo, svaly sa postupne zvyknú na odpočinok. Odporúča sa použiť taký obväz, kým nebudete mať pocit, že vám vrásky zanechali.

Je to tak, že trénujem svoju tvár - lacné a efektívne! A aké recepty máte?

Chcete mať mladú tvár?