Jóga turné pre chudnutie "Jóga a teória správnej výživy" s Alenou Mordovinou v Taliansku

V marci 2013 pôjdeme na jogu v Južnom Tirolsku! Pozývam každého, kto chce spojiť príjemnú cestu s dobrou praxou a dostať sa z deštivého a bahnického marka, ktorý je v rade kvitnúcich jabloní!

Marec 2013, jogu do Talianska

Južné Tirolsko je veľmi neobvyklé a zaujímavé miesto. Ide o taliansku autonómnu provinciu, ktorej obyvatelia už dlhšiu dobu obhajovali svoje práva používať svoj rodný jazyk a dodržiavali svoje tradície. Jedná sa o hornatú oblasť obklopenú nádhernými dolomitskými Alpami a skalami maškarného tvaru a farby. A Tyrolsko je známe vzácnymi druhmi kvetov, neobvyklými stromami a samozrejme jabloňami: na tomto území rastú takmer všetky odrody jabĺk. Mimochodom, jarné stromy v Tirolsku kvitnú v marci!

Tyrolská krajina, pre ktorú Taliansko a Rakúsko dlho bojovali, je križovatkou dvoch kultúr. Najlepšie rakúsky spôsob života - čistota, presnosť, ochrana životného prostredia - je v Južnom Tirolsku. Napríklad si môžete vybrať huby tam nie toľko, koľko chcete, ako je obvyklé v Taliansku alebo Rusku, ale striktne nie viac ako tri koše na jednu rodinu, pretože spotrebiteľský postoj k prírode poškodzuje životné prostredie. Zelená strana, ako aj Rakúsko, sú v tomto regióne veľmi silné a až po ich schválení sa objavujú nové budovy.

V rovnakej dobe, talianski Taliani vzali bezvýhradný temperament. Ak sú šťastní, nebudú mať pocity ako Rakúšania. Taktiež tirolskí ľudia milujú dobrú kuchyňu, jedlo pre nich je umenie. Preto je Tyrolsko rajom pre gurmánov. Napríklad hotelový šéfkuchár, v ktorom budeme tráviť jogu, nikdy neopakuje pokrmy a každý deň pripravuje nové majstrovské dielo vegetariánskej kuchyne.

Chudnutie jogy Tour

To je obzvlášť zaujímavé vzhľadom k tomu, že naše jogy turné v Tirolsku, budeme venovať nielen praxi jogy, ale aj štúdium základov správnej výživy. V prvý deň prehliadky sa zoznámime ako obvykle, každý povie o sebe a napíše na kus papiera ciele, ktoré si stanovil na tejto ceste. Často sa ma pýtam na môj cieľ a tentokrát to bude nielen povedať členom skupiny o teórii adekvátnej výživy, ale tiež učiť, ako uplatňovať princípy, ktoré sú v ňom obsiahnuté, v praxi najprv v Tirolsku a potom po návrate domov.

Mám už veľa skúseností s vykonávaním seminárov a prednášok o technikách chudnutia. Prax ukazuje, že aby ste schudnúť, potrebujete silnú motiváciu, vôľu a túžbu skutočne zmeniť svoj život. Bez výsledku to nebude trvať dlho: veľmi často po šiestich mesiacoch tréningu a správnej výžive dochádza k porušeniu, ktoré sa niekedy prejde do bulímie, v dôsledku čoho sa hmotnosť vráti. Aby sme tomu zabránili, je potrebné predbežne vyladiť, že naše jogové prehliadky do Tyrolska nie sú tabletkou, ktorá by opravila všetko naraz. Cvičenie a učenie základov správnej výživy nám pomôže pochopiť potrebu zmeniť spôsob myslenia, života, návykov, preferencií chuti. Potrebujete silnú motiváciu a odporúčam vám ju nájsť vopred. V Tirolsku vykonáme rôzne postupy, ktoré pomôžu zvýšiť motiváciu a schudnúť bez toho, aby sme sa vystavili silnému stresu.

Samozrejme, naplánoval som program pre túto jogu veľmi intenzívne, ale určite bude mať čas na výlet. Napríklad navštívime mesto Merano a jeho slávne termálne pramene - dlho obľúbené miesto odpočinku mnohých nemeckých kanclérov a ďalších európskych vládcov. Dokonca aj jednorázové kúpanie pri zdroji pomáha v boji proti chorobám kĺbov, kože, reprodukčného systému, ako tvrdí šťastní, ktorí navštívili tento zdroj.

Nenechajte si ujsť prehliadku jogy v Južnom Tirolsku! Uvidíme sa čoskoro v Taliansku!

čo: Jóga turné "Jóga a teória správnej výživy" s Alenou Mordovinou.

kde: Južné Tirolsko, Taliansko.

kedy: 24. - 31. marca 2013.

Podrobnosti a registrácia v prehliadke jogy - tu.

Viac informácií o jogových zájazdoch a fitness výletoch "LIVE!" Môžete nás kontaktovať telefonicky:

Všetky ponuky pre fitness výlety, jogy a mistrovské kurzy v Moskve nájdete TU