Tréning s hviezdou: nová Britney Spears (FOTOGRAFIE)

Sledovanie ostatných zmena je vždy zaujímavé. Najmä pokiaľ ide o hviezdy. Skutočnosť, že v posledných rokoch získala Britney Spears váhu a opäť stratila váhu, po ktorej nasledovali milióny jej fanúšikov. Teraz je spevák v skvelej forme. A povieme vám, ako to urobila!

Britneyho telo: príbeh vzostupov a pádov

Pred niekoľkými rokmi Britney Spears nevyzerala najlepšie: po narodení, ťažkom rozvode a depresii spieval spevák viac ako 15 kg. Ale v lete 2014 sme videli novú Britney Spears - so silným tónovaným telom, plochým žalúdkom a žiadnym náznakom celulitídy. Tak krásna, že spoločnosť Intimate jej ponúkla, že bude hrať v reklame kolekcie spodného prádla.

Hviezda sa skrýva: ideálne formy vyžadujú neustálu prácu na sebe: vyváženú stravu a pravidelné tréningy. "Po narodení mladšieho dieťaťa bolo pre mňa ľahké vrátiť sa do tvaru, ale po piatich rokoch som si všimol, že sa zmenila silueta a bolo stále ťažšie udržať výsledok. Preto bolo pre mňa dôležité pokračovať v športe, "povedal spevák na západnej publikácii.

Nová Britney Spears: tréningový plán

Vyzerá to takto: intervalové srdcové povolania - 3 krát týždennesilový tréning - 2 krát týždenneplávanie - 2 krát týždenne, A navyše - tanečné skúšky a prechádzky.

Pri pohľade na tento plán sa zdá, že nová Britney Spears je stále fanúšikom fitness a športu. Hviezda to však vyvracia: "Práca, ktorú robím, vyžaduje, aby som vyzeral dobre. Takže to považujem za svoju prácu - je potrebné splniť očakávania verejnosti. "

33-ročný starý osobný tréner to potvrdzuje. Tony Martinez (tiež sa zaoberá s Pink a Janneth Jackson): "Ja som skladanie tried pre Britney, vzhľadom k tomu, že nemá rád monotónne a dlhé tréningy." Preto sú tréningové hviezdy často založené na princípe kruhovitosti, existuje veľa akrobatických prvkov a každá z cvičení funguje cez niekoľko svalových skupín naraz.

Vo svojom videu blog Tony Martinez odtajil jeden z tréningov popovej hviezdy. Skladá sa z piatich cvičení, ktoré kombinujú silu a kardiovaskulárne cvičenia.

"Všeobecne platí, že program je zaujímavý a určite sa bude páčiť tým, ktorí nemajú radi monotónne tréningy," komentuje súbor cvičení. Irina Ermakova, majster športu v gymnastike a športovej aerobike, manažér skupinových programov fitnessového klubu Onegin. - V srdci komplexu je pohyb funkčného tréningu, umožňuje efektívny vývoj svalov celého tela v krátkom čase. Navyše mnohé z týchto cvičení sú zamerané na rozvoj rovnováhy, ktorá má priaznivý vplyv na stav hlavných svalov. "

"Zlepšuje koordináciu svalov - koordinovanú svalovú činnosť tela," vysvetľuje Edward Kanevsky, osobný tréner, CCM za nevyriešený stav, šampión Moskvy-2013. "Potrebujeme to v rôznych situáciách: keď je potrebné zachovať rovnováhu na nestabilnom povrchu a správne techniky cvičenia."

Tony Martinez navrhuje aktívne používať inventár, ktorý komplikuje úlohu: kĺzače, tlmiče nárazov. To všetko vám umožňuje ďalej načítať svaly.

Niektoré z cvičení od Tonyho Martineza, naši odborníci odporúčame dokončiť. "Povedzme, že koleso nemôže urobiť všetko, môžete ho nahradiť skokmi s squatmi, načítať rovnaké svalové skupiny, ale len efektívnejšie," hovorí Irina Yermakova. "A s kĺzavými kotúčmi - namiesto nich môžete použiť plastové taniere - je lepšie vykonávať variácie baru, než to, čo navrhuje tréner Britney Spears."