Ilya Vyaltsev o hip-hopu vyučovanom v ústavoch

Čo spája Justin Timberlake, Asher a Beyonce? Tancujú v štýle moderného hip-hopu, o ktorom vám poviem spolu s veľkým a strašným majstrom tohto smeru - uličným choreografom Alexanderom Oshkinom.

Táto sezóna v triede pre divákov televízneho kanála "LIVE!" Dám dva smery - ragga dancehall a hip-hop súčasnosť. Tentokrát si pohovoríme o druhej. Hip-hop pokračuje skokom a hranicami a vyvíja sa skokom a hranicami. Sledujeme filmy, videoklipy a často vidíme krásnu choreografiu v nich, v ktorej je mnoho smerov hip-hopu. A ak v hip-hopu zrazu vidíte klasické zvraty alebo napríklad jeden zo základných prvkov moderného jazzu, potom máte hip-hop moderný alebo hip-hop LA.

Tento smer je posledným krokom hip-hopu. Sú to najkrajšie pohyby, ktoré sa najčastejšie vykonávajú s lyrickou hudbou. Hip-hop moderný je niečo ako akademický prístup k hip-hopu. Ide o model, ktorý sa študoval v ústavoch, je vhodný aj pre veľké výstavy, kde je dôležité správne využiť možnosti scény. Základom štýlu sú jazz-funk, popping, crump a hip-hop, samozrejme! Tiež niekedy môžeme pozorovať prvky moderného jazzu, funky štýl, break dance, klasický štýl. Vo všeobecnosti je to zmes všetkých módnych trendov, ktoré sa začali rozvíjať nie dávno, ale sú veľmi populárne a mali by ste o tom vedieť, ak sa chcete naučiť tancovať.

Moderný hip-hop je často používaný duševnými umelcami, pretože taneční ľudia sa snažia demonštrovať lásku k sebe navzájom. Najjasnejšími predstaviteľmi štýlu sú Asher, Omarion, Lloyd, Justin Timberlake, Mario. A nezabudnite na Alexandra Oškkina a povedal nám: "Hip-hop súčasnosť je neštandardná choreografia. Zvuky žijú pred vami! Fantastické pohyby, nepredvídateľné pohyby, šokujúce kúsky a obklopujúca hudba prinášajú sviežosť a otvárajú nové časy v tanečnom svete! Nie je to len tanec, je to celý príbeh! "

Rýchlo som vám pripomenul, že hip-hop súčasnosť je dosť jasná choreografia, dômyselný tanec vopred, takže freestyle je nepravdepodobné. Hoci môžete vyskúšať! A pripravujem pre vás ešte niektoré z najmódnejších tanečných štýlov, ale o túto príležitosť.

Užitočné odkazy:

Hip-hop video stretnutia s Ilyou Vyaltsev vo fitness-video knižnici klubu "LIVE!".

Video relácie "Hip-hop show" s Ilyou Vyaltsev.

Video stretnutia "Hip-hop show" Svetlana Litvinová a Ilya Vyaltsev.

Video stretnutia "Moderné tance" s Ilyou Vyaltsev.