Jóga víkend v regióne Moskva: anti-stres a "Zen-divadlo"

Koncom marca, na jogovom víkende v moskovskom regióne, vám Alexey Merkulov povie, ako sa vyrovnať so stresom a úzkosťou, a Julia Zaičenkova vykoná jedinečnú prax "Zen-divadlo". Pospěšte si rezervné sedadlá!

Prebúdzajúca jarná príroda, wellness a relaxačné meditácie, hry a dokonca aj účasť na nejakom divadelnom predstavení ... Májový jogový víkend v moskovskom regióne si účastníci stretnutí s Juliou Zaichenkovou a Alexejom Merkulovom dlho pamätajú.

"Mnohí sa každý deň trúchajú večnými otázkami: ako žiť, kde je cesta von, aký je zmysel života, ako nájsť mier," hovorí Julia Zaičenkova. "Ale v konečnom dôsledku zmätok myšlienky sa zhoršuje na jednu otázku - kto som?" A v živote, ako v divadle: často hrajeme úlohy iných ľudí a skrývame svoju esenciu za maskou. Ale tentokrát vás pozývam, aby ste si zahrali svoju časť. " Po prvýkrát v klube "LIVE!" Julia uskutoční jedinečnú prax "Zen-divadlo", ktorá vám umožní vynechať uložené obrázky a priblížiť sa k pochopeniu seba prostredníctvom herectva.

"Zenové divadlo" tvorí kritický pohľad na svoje správanie, na vzťahy s ostatnými, na ich túžby a ciele. "Môžete vidieť, ktoré hry hráte v každodennom živote, ktorých hry hráte a či to potrebujete," hovorí Julia. S pomocou tejto praxe sa podľa nej možno naučiť ľahko integrovať do akejkoľvek sociálnej situácie, meniť naše role a masky v závislosti od prostredia. Rozhovory, prednášky a tradičné wellness procedúry "pružnej sily", ktoré študenti Julie dlho milujú, pomôžu pripraviť sa na tieto nezvyčajné večernice.

Alexey Merkulov navrhuje venovať víkend riešeniu stresu a jeho dôsledkov. "Samotný stres je dokonca užitočný: pomáha rozvíjať charakter, nájsť správnu cestu, obľúbenú aktivitu, posilniť," hovorí Alexey Merkulov. - škodlivý akumulovaný stres. Akákoľvek emócia by mala byť vyjadrená, inak zostáva v podvedomí, obmedzuje našu slobodu a vytvára pocit, že každý deň bezúspešne robíte to isté. " Alexey verí, že kvôli nahromadenému stresu ľudia zabúdajú, že šťastie a zdravie sú ich prirodzené právo od narodenia.

Špeciálne techniky kundalini jogy pomáhajú prekonať tento stav. Program: tradičná ranná prax sadhany, meditácia, rozhovor, hry a jóga náročné. "Používame celý arzenál kundalini jogy, aby sme sa zbavili ťažkej záťaže nahromadeného stresu, aby sme konečne dýchali s plnou hruďou a každé ráno, otvárali oči a cítili sa naozaj šťastní."

Jóga víkend "Zen-divadlo" s Juliou Zaichenkova sa bude konať od 23. marca do 26. marca v moskovskom regióne v hoteli "Fiesta Park". Zaregistrujte sa na víkend pre jogu.

Jóga víkend "Umenie relaxácie" s Alexejom Merkulovom sa bude konať od 23. do 26. marca v moskovskom regióne v hoteli Fiesta Park. Zaregistrujte sa na víkend pre jogu.