Tvarovanie

Systém opravy čísel, ktorý vytvorili programátori Leningradu na konci 80. rokov. Samotní autori nazývajú svoju metodológiu za vedu XXV. Storočia a zdôrazňujú, že to nie je len fyzické cvičenie, ale aj práca s vedomím založená na čisto vedeckom prístupe.

"Povedzte mi hlavné dôvody, pre ktoré ženy prídu na kondíciu," hovorí prezident Medzinárodnej federácie formovania Ilya Prokhortsev. "Nechcem byť jasný a jasný: atraktívny vzhľad, nie?" Ďalej Ilya uvádza železný argument, že atraktívnosť je prostriedkom na dosiahnutie vyššieho cieľa - šťastie a pre väčšinu žien je to rodinné stvorenie. A dodáva: "Toto je mimochodom naše motto:" Zdravá šťastná osoba v šťastnej spoločnosti "."

Myšlienka vytvoriť program na korekciu ženskej postavy (program pre mužov sa objavil o niečo neskôr) vznikol v Prokhortseve nie od úplného začiatku. "Bol som mladý inžinier, napísal som svoju diplomovú prácu na Baltskej Štátnej technickej univerzite, venoval som sa kulturistike, ako mnohí iní. Mali sme klub, ktorý bol skutočne otvorený pre mužov, ale zrazu začali prísť ženy. A pýtali sa ma: Keďže ste vedec, pomôžte im, ale nevieme, čo s nimi robiť. " Ilya súhlasila, ale takmer okamžite narazila na problém: neexistovali žiadne techniky, ktoré by zohľadňovali potreby ženského tela v ZSSR na konci 80. rokov. "Bola len jedna ženská gymnastika," hovorí. "To znamená, že muž sedel pri klavíri - ja nešikovujem - ale ženy s holemi prechádzali okolo neho a robili jednoduché plachty zo strany na stranu." Takže na pozadí celkovej ženskej hypodynamie, Ilya vynašla tvarovanie a po absolvovaní skúšky na Lekárskej akadémii. Sechenov získal patentové číslo 2207177 "Metóda určenia tréningového režimu zameraného na korekciu telesnej kondície".

Ak nechodíte do podrobností, tvarovanie je zložitý počítačový program, pomocou ktorého môžete vykonať test a zistiť, ako blízko je vaša postava ideálna. Žena, ktorá je prvýkrát v moldavskom klubu (v Moskve av Petrohrade je ich 15, od októbra 2009) vyplní dotazník, kde okrem všeobecne akceptovaných otázok sú stĺpce "Hodnotenie vzhľadu" a "Hodnotenie postavenia" šupky na päťbodovej stupnici). Potom administrátor zadá údaje do počítača, čo dáva výsledok v kilogramoch (hmotnosť) a percentách (podkožné tukové usadeniny v rôznych oblastiach tela). Vozidlo odporúča opraviť chyby pomocou jednej z tvarovacích metód, ktorú vytvoril Prokhortsev.

Celkovo existuje sedem takýchto metód (alebo, ako ich nazývajú pracovníci Federácie, technológie). Najjednoduchší je "Shaping Classic", ktorý zahŕňa rôzne fyzické cvičenia (dvakrát týždenne 55 minút) a odporúčania týkajúce sa výživy. Zložitou možnosťou je "Shaping Pro". Podľa tejto technológie som sa podľa Prokhortseva venoval príprave na súťaž Miss Universe 2002, potom nadriadenému policajnému poručíkovi a dnes slávnej televíznej moderátorke Oksane Fedorovej. Okrem fyzickej námahy a zdravej výživy táto metóda zahŕňa praktické lekcie o make-up, poškodzovaní a dobrých spôsoboch. "Súhlasím," hovorí titulok na fotografiu, na ktorej je na hlave umiestnená diamantová diadémka Oksana Fedorová, "že ak sa chcú rozvíjať šikovné a rozvíjané dievčatá vo vyššie uvedenom súbore tvarovacích vlastností, potom sa mnohí z nich stanú kráľovnými kráľovnami." Kto by pochyboval.

Najdôležitejším úspechom spoločnosti Ilya Prokhortsev z októbra 2009 je technológia s paradoxným názvom "Shaping" tenké "telá". Táto technika bola vyvinutá fyzikmi a inžiniermi z Medzinárodného klubu vedcov, existujúcimi pod krídlom Federácie formovania a je metódou štúdia nie fyzickej, ale duchovnej štruktúry človeka. Ženy, ktoré pracujú na tomto systéme, sa môžu naučiť vidieť hudbu, počuť farby a skoro rozpoznať auru voľným okom. Znie to blázon, ale v posledných rokoch ide o formovanie, Ilya má maximum. "Nová generácia žien so zlepšenými mimosenzorickými schopnosťami rastie pred našimi očami," hovorí, a demonštruje reklamné brožúry federácie s fotografiami očividne tých istých žien v novej formácii. Pri pohľade na sexy krásy vo vysokých podpätkoch a jasných gymnastických plaviek prídu na myseľ zvláštne myšlienky. Podobne ako väčšina výrobkov domácej výroby sa objavil Ilya Prokhortsev komplexná pochúťka pre veľmi rafinovanú chuť. A napriek skutočnosti, že tvarovanie je jedinečnou technológiou fitness, pochopiť a prijať ju úplne je veľmi ťažké.

Pozrite si video: TVAROVANIE ILAVA 2016 (Septembra 2019).