Zaitsev Leonid

Hostiteľ programu Pilates na televíznom kanáli "LIVE!" A autor disciplíny "Fit-mix" pre rýchle získanie ideálnych foriem. Leonid Zaitsev učí Pilates o "veľkom zariadení", čo sa medzi inštruktormi považuje za špičku zručnosti.

Leonid Zaitsev absolvoval Moskovskú štátnu technickú univerzitu. Bauman specialita "Biomedical Technologies" a Inštitút telesnej výchovy, špecializácia "rehabilitácia". Okrem štátnych diplomov dvoch ruských univerzít sa môže pochváliť dvoma dôležitými dokumentmi: certifikátmi od London Pilates Institute a Moskevskej akadémie wellness. Podľa neho je učiť takú komplikovanú vec ako Pilates bez náležitého vzdelania hlúpy a pomerne nebezpečný. "Skutočnosť, ktorú Joseph Pilates vynašiel pred sto rokmi, je presná práca so svalmi," hovorí Leonid Zaitsev. - Trochu nie tak krútil jeho ruku, a účinok cvičenia môže byť zničujúci.

Blog Leonid Zaitsev je encyklopédiou ľudskej anatómie vo voľnej relácii. Žiadny z inštruktorov kanála "Live!" Nemôže tak dôkladne vysvetliť, ktoré svaly sú zahrnuté napríklad v chôdzi na bežecké lyžovanie, rovnako ako učiteľ pilates. Za to je ocenený televíznymi divákmi "ALIVE!". Môžete si byť istý, že aj tá najnebezpečnejšia otázka, ako je "Môj bolesť chrbta, čo robiť?" Leonid Zaytsev vám poskytne podrobnú odpoveď a poradí vám, aby ste nezmeškali vydania vášho programu Pilates.

Leonid Zaitsev na "LIVE!"

Video tutoriály online "Pilates" a video "Fit Mix" s Leonidom Zaitsevom nájdete vo fitness video knižnici klubu "LIVE!".

Osobný blog Leonida Zaitseva

Pozrite si video: Harlem shake drunk ed. (November 2019).