Fitness v lete na pláži (FOTOGRAFIE!)

Nemáte čas vytiahnuť postavu, aby ste odišli? Alebo ste mali čas, ale teraz sa bojíte stratiť výsledky? Alebo sa len nudíte ležať a opaľovať sa? V každom prípade, letné fitness na pláži je niečo, čo stojí za to skúsiť!

Ak tam, kde budete tráviť svoju dovolenku, nie je tam žiadna telocvičňa ani športové ihrisko, to neznamená, že musíte prerušiť kurzy fitness. Na každej pláži sa nachádza množstvo simulátorov: záchranná batéria na vás nahradí činky, palicu z markíza - bodibar a uterák - expandér alebo smyčkové simulátory. Vyskúšajte fitness v lete na pláži: obzvlášť pre vás, urobil som výber účinných cvičení.

Ale pre tých, ktorí nechodia na dovolenku, dôrazne odporúčam: počkať na slnečné počasie a večer po práci, bežať na relaxáciu a pracovať na mestskej pláži pri jazere alebo rieke. Ja som napríklad urobil práve to!

Cvičenie leží

Fitness v lete na pláži nebude dokonca vyžadovať, aby ste sa dostali z plážovej rohože alebo ležadla, na ktorej sa budete opaľovať - ​​existuje veľa cvičení, ktoré môžete urobiť ležať.

1. Stretnutie nohy

Ležať na chrbte, ohnite nohu a vytiahnite koleno hore. Držte 10-15 sekúnd. Potom ju narovnať a potiahnuť ju smerom k sebe, držíte holeň. Znova, pozastavte, potom roztiahnite nohu, narovnáte ju do kolena a ťahajte na jeho ponožku. Ohnúť obidve nohy a dať nohu pracovať na kolena druhej. Predĺžte koleno pracovnej nohy na stranu a jemne ju zatlačte rukou. Držte túto pozíciu 10-15 sekúnd a zopakujte celý komplex s druhou nohou.

2. Skrútenie na rovných a šikmých brušných svaloch

Ohýbajte svoje nohy a položte nohy na plážovú podložku (alebo ležadlo). Vytiahnite ruky nahor. Zdvihnite ramená a lopatky koberca a roztiahnite ruky, znížte sa. Opakujte 20-25 krát. Potom zložte ruky za hlavu. Zdvihnite ramená a ramená rohože, znížte brušné svaly vpravo a v tejto polohe zostúpte. Potom ísť hore a opakujte v opačnom smere. Vykonajte 15-20 opakovaní v oboch smeroch.

3. "Véčko"

Strečte ruky za hlavou a striedavo zdvihnite ruky a nohy. V hornej časti by sa mali navzájom dotýkať. Opakujte 15 krát na každej strane.