Fitness a bojové umenie: expresné školenie pre celé telo

Máte záujem o bojové umenia, ale nepáčilo by sa sparing a zranenia? Alebo možno chcete nájsť nový spôsob, ako udržať si tvar s minimálnymi časovými nákladmi? Potom vám odporúčame vyskúšať naše nové expresné cvičenie - kombináciu fitness a bojových umení.

Fitness a bojové umenie: kto by mal vyskúšať tento tréning?

Po prvé, tí, ktorí chcú schudnúť. Na dosiahnutie tohto cieľa pomáha špeciálna kombinácia zaťaženia a režimu prevádzky počas hodiny. "V tomto tréningu sú prvky bojových umení (kopy, údery a výpady) úspešne kombinované s posilňovacími cvičeniami (bar, skoky), čo znamená funkčné zaťaženie," vysvetľuje Oleg Sťažnosť, tréner v skupinových programoch, expert v bojových športových programoch (vrátane White Collars a Fighter PRO) federálnej siete fitness klubov X-Fit a autora komplexu, ktorý ukážeme dnes. "Okrem toho sa cvičenie uskutočňuje v režime tréningu v intervale, v dôsledku čoho sa zvyšuje spotreba kalórií a zrýchľuje sa spaľovanie tukov."

Toto školenie bude užitočné pre tých, ktorí chcú rozvíjať koordináciu a pocit rovnováhy. "Takmer všetky druhy bojových umení vyžadujú zručnosť a koordináciu pohybov, takže všetky kombinácie útokov a kopov v tomto komplexe vám pomôžu rýchlo zlepšiť tieto zručnosti," komentuje Oleg Reclaint.

Byť zapojený do tohto programu, môžete tiež posilniť takmer všetky svalové skupiny a zvýšiť svoju aeróbnu vytrvalosť. Ste pripravený začať triedu? Začíname!