7 zvykov mužov, ktorí vás v sexe presne otravujú

Počas intimnej lásky začína náhle lisp baby hlas? Alebo pravidelne zabúda na hygienu a núti vás "vychutnávať" svoje prírodné "vonné látky"? Niektoré zvyky mužov v posteli nás môžu odradiť od akejkoľvek túžby po sexe. Prečo sa partner správa tak zvláštne a čo s tým robiť? Učí sa od špecialistu.

Hovorí príliš veľa

Manželka sa zároveň pýta tým mužom, aby súčasne vtiahla nejaké vtipy, pripomienky k procesu, ako keby viedla športový zápas, alebo sa náhle začala preháňať ako obuvník. Relaxujte a vychutnajte si proces v takýchto podmienkach - nie je ľahká úloha.

"Toto môže byť príznakom nervozity, alebo považuje niektoré fraochki za sexuálne a vzrušujúce. Napríklad som ich počul v pornorolike, páčil sa mu, rozhodol sa opakovať ", - vysvetľuje Ekaterina Klementieva, sexolog, tréner-expert v Centre pre sexuálne vzdelávanie tajomstvo. V tomto prípade odborník odporúča len jemne naznačiť mužovi, že jeho rozprávanie rozptyľuje vás.

Situácia je ešte horšia, ak v blízkom okolí partner neustále vyžaduje spätnú väzbu a úzkostlivo konštatuje: "Ako sa máš?", "Ste hotovo?", "Ste už?". Podľa sexuologa sa človek stará o tvoje potešenie, a preto je nutné s týmto zvykom zaobchádzať blahosklonne. No, ak ste týmito otázkami stále bránili, povedzte svojmu blížnemu, že bez spätnej väzby je potešenie ešte jasnejšie.

Zaspí hneď po intimite.

Keď som bol na vrchole blaženosti, chcel by som sa chopiť sa svojej milovanej a bozk! Ale tento bezduchý náhrobok sa náhle prudko zmení na stenu a zaspí a uráža vaše svetlé pocity s chrápaním.

Ekaterina Klementieva zdôrazňuje, že pre toto správanie je zbytočné uraziť partner. "Je to normálny fyziologický proces, ktorý naznačuje, že sex bol naozaj dobrý a muž mu dal všetku silu. Ak vás to zamieňa, potom sa pokúste získať aktívnu pozíciu v sexe, všetko pochopíte sami. Alebo môžete vopred povedať mužovi: "Som veľmi potešený, keď ma políbi po sexe, cítim tvoje silné ruky a cítim sa milovaný!". A nezabudnite ho políbit a dať komplimenty po ", - radí odborník.

Nepríde do sexu

Potahované mužské telo, vylučujúce feromóny ... To je samozrejme veľmi vzrušujúce, ale ... len v erotických filmoch. V skutočnosti partnerka zanedbávajúca hygienu iba odpudzuje a otravuje. Aký druh vášne je!

Podľa Catherine Klementevy, takýto človek jednoducho nie je zvyknutý na sprchovanie pred intimitou, a preto nevenuje pozornosť tomuto momentu. "V tomto prípade odporúčam zapojiť muža do hry a vziať si so sebou sprchu pred intimitou spolu, v procese jeho hladenia. Určite sa to bude páčiť ", - hovorí expert.