Najkrajšie dievčatá fitness modelu

Sú to šťastní majitelia snov a príkladom, ktorý treba nasledovať, sú bohyne fitnes. Paige Hathaway, Lais Deleon, Jennifer Setler - predstavíme tri najkrajšie dievčatá fitness modelov.

Už sme vám povedali o mužoch - majiteľoch najpôsobivejších torzov. Teraz poďme sa pozrieť, aké môžu byť fitnessové modely dievčaťa - pôvabná americká Paige Hathawayová, Jennifer Setler a bujný brazílsky Lais Deleon.

"Do konceptu fitnes modelu, ktorý zahŕňa demonštráciu zdravého, krásneho, dobre postaveného a najdôležitejšieho atletického tela, sme uviedli určitý spôsob života," hovorí Alena Doronina, teritoriálna riaditeľka telocvičnej siete siete klubov Fitness Territory, certifikovaný inštruktor federácie kulturistiky a fitness Ruska, majster športu v kulturistike a fitness, - Fitness model by mal byť napnutý, s dobre vyvinutými svalmi as minimálnym množstvom podkožného tuku. Stavať by nemalo byť príliš svalnaté a suché. Všetky tri dievčatá majú výbornú atletickú formu. Samozrejme, aby si udržali takéto telo, vyvinuli maximálne úsilie v tréningu a dodržiavali optimálnu výživu. "

Paige Hathaway

Foto: Paige Hathaway vyzerala takto, než sa stala známym fitness modelom.

Foto: Paige Hathaway teraz.

Možnosti.

Výška: 168 cm.

Hmotnosť: 54 kg.

Obvod hrudníka: 97 cm.

Obvod pása: 66 cm.

Obvod bokov: 97 cm.

31-ročná americká žena z Oklahomy, Paige Hathaway, sa nepýta nič viac ako fitness ikony. A nemôžete s tým spochybňovať - ​​slečna Hathawayová a vlastne jeden z najobľúbenejších a najdôležitejších fitness modelov, vlastník perfektne čerpaného, ​​harmonického tela. Jej aktíva zahŕňajú víťazstvá na prestížnych kulturistických súťažiach, spoluprácu so známymi športovými značkami a streľbu pre najprestížnejšie fitness publikácie na svete.

Začala sa jej výstupom na hviezdu Olympusovej strany v roku 2011. V tej dobe bola veľmi štíhla, nebola tu náznak jej nádherných, dobre vyvinutých svalov. Hoci dievča bolo celkom aktívne a dokonca aj hralo futbal, šport nebol pre ňu prioritou. To všetko sa zmenilo cez noc, keď sa Hathaway rozhodla napadnúť seba a zúčastniť sa súťaže v kulturistike. Je ťažké si to predstaviť, ale v priebehu štyroch krátkych mesiacov sa Paige podarilo vytlačiť čo najviac z jej chudého tela a prinútiť ho, aby pracoval na hranici síl. Výsledok - čestné 2. miesto v prestížnom Ronnie Coleman Classic, ktorý bol pre 24-ročného debutanta obrovským úspechom. V tom momente si Paige uvedomila, že odvtedy bude jej život úplne venovaný fitness.

Teraz je uznávanou autoritou v tejto oblasti. Okrem toho, že sa dievča neustále zlepšuje, pomáha druhým splniť sen o perfektnom tele. Už niekoľko rokov pracuje Hathaway ako tréner a poskytuje lekcie pre všetkých, vrátane on-line. Milióny ľudí po celom svete si prihlásia svoj účet YouTube a sociálne médiá. "Nie je nič viac inšpirujúce než zdieľať to, čo poznáte, a môžete sa s ostatnými ľuďmi snažiť motivovať k dosiahnutiu cieľov v oblasti fitness," hovorí PageHetauya.

Expertné stanovisko. "Paige Hathaway má proporcionálnu postavu v tvare X, ktorá je považovaná za benchmark, s úzkou panvou vyjadrenou v páse," hovorí Alyona Doronina. - Dievča má malé, dobre vyvinuté svaly. Vo všeobecnosti model karosérie vyzerá veľmi harmonicky. "

Jennifer Setler

Foto: Toto bol Jen Setler pred aktívnou kondíciou.

Foto: Jen Setler teraz.

Možnosti.

Výška: 168 cm.

Hmotnosť: 57 kg.

Obvod hrudníka: 86 cm.

Obvod pasu: 58 cm.

Obvod bokov: 91 cm.

Americká Jennifer Setler vo svete fitness je rovnaká ako Jennifer Lopez v showbizu. Obaja sa stali slávnymi v neposlednom rade kvôli ich vynikajúcemu zadku. Ale ak je pôvod legendárnych kňazov Jay Lo stále pokrytý závojom tajomstva, nádherné formy Jen Setlera sú výsledkom jej tvrdej práce na jej vlastnom tele. Ako dôkaz toho nájdete množstvo videí a fotografií, ktoré nájdete na internete. Vzdelávacie záznamy a veľkolepé obrazy v sociálnych sieťach v skutočnosti spôsobili, že slečna Setlerová bola hviezdou, prinášajúc jej množstvo reklamných zmlúv s prestížnymi značkami a slávou fitness experta.

Na rozdiel od mnohých jej kolegov, Jennifer nemá profesionálnu športovú minulosť, nemá, zdá sa, žiadne špeciálne vzdelanie v tejto oblasti. Telo dievčaťa, štíhlé a tónované, ale bez jasne definovaných svalových reliéfov, je najbližšie k postaveniu bežných žien. Myslíme si, že to je presne to, čo priťahuje peknú armádu nasledovníkov z celého sveta. Viac ako 12 miliónov ľudí sa zaregistrovalo do svojho účtu Instagram. Setler má vlastnú webovú stránku. Tam, fitness bohyňa nielen učí svoje značky drepy, ale tiež poskytuje praktické rady o výžive a zdravý životný štýl vo všeobecnosti.

Expertné stanovisko. "Z našich troch fitnesových modelov má Jennifer Setler najmenej odvážnu postavu," hovorí Alyona Doronina. - Ale súčasne sú všetky svaly dobre naplnené. Dievča má výborne vyvinuté slepé svaly, čo je nepochybne výhodou jej postavy. "

Lais Deleon

Foto: Lais Deleon predtým.

Foto: ako Lais Deleon.

Možnosti.

Výška: 160 cm.

Hmotnosť: 50 kg.

Obvod hrudníka: 80 cm.

Obvod pasu: 58 cm.

Obvod bokov: 85 cm.

31-ročný brazílsky Lais Deleon sa môže pochváliť výborným telom s harmonicky čerpanými svalmi. V minulosti - obľúbený model, Lais sa venuje fitness už od 19 rokov. Naša hrdinka nepovažuje za nevyhnutné vyradiť z jej hobby povolanie - zúčastniť sa súťaží a bojovať o titul. Podľa Laisa to vždy súvisí s obmedzeniami a obrovským stresom. Je dosť dosť, že už niekoľko rokov za sebou je jedným z najobľúbenejších fitness modelov. Dievča má športovú, ale zároveň nezvyčajne ženskú postavu s tenkým pásom, zaoblenými bokmi a nádherným prsníkom. Podľa DeLeona je pre ňu dôležitá rovnováha. Snaží sa jesť zdravé, vyvážené jedlo, ale nedodržiava prísne diéty. Model vylúčil zo stravy mlieko a lepok výrobky, ktoré spôsobujú jej alergie. Deleon trénuje šesťkrát týždenne a počúva svoje vlastné telo. Ak potrebujete odpočinok, môžete zabudnúť na fitness na niekoľko dní. V programe Lais existuje minimálny počet kardio cvičení - naša krásna brazílska žena sa neusiluje o super štíhlu postava, radšej zostáva sexy. Najväčšou motiváciou pre našu hrdinku je ukázať ženám jej príkladom, že môžete mať vždy veľkú fyzickú podobu bez prísnych obmedzení a drastických opatrení.

Expertné stanovisko. "Brazílsky model Lais Deleon nemá výrazné svaly a prirodzenú milosť," hovorí Alyona Doronina. - Súčasne dochádza k miernemu nerovnováhe medzi horným a dolným telom v smere vyvinutého nižšie. To robí dievčenskú postavu, hoci nie absolútne proporcionálna, ale veľmi ženská. "