Ako si vybrať perfektnú maskaru

Maskara pre väčšinu žien - absolútne musí mať. Ale stretnúť sa s perfektným "Masquera", ako pokročilí make-up umelci nazývajú to make-up, nie je ľahké. Napríklad som dlho hľadal svoju vlastnú, ale dôkladne som študoval túto tému. Takže ti poviem, ako si vybrať správnu riasenku.

Po prvé, chcem povedať, že vysoká cena a veľké meno na skúmavke ešte nie je znakom, že atrament bude fantastický. Podporované značky často uvoľňujú úplný nezmysel. Zároveň vynikajúca kozmetika sa dá nájsť na pomerne cenovo dostupných značkách. Výber riasenky, len na ňu a vidieť.

* Skúste dať trochu maskaru na dlani štetcom. Ak sa línia ukáže rovnomerne zafarbená, lesklá, bez hrudiek - môžete si vziať riasenku, ide dobre na riasy. A nenechajte sa oklamať silnou vôňou: produkt vysokej kvality prakticky nemá žiadny zápach, v extrémnom prípade bude neutrálny a ľahký.

* Ktorý kef si vyberiete? Zakrivená pomôcka na natáčanie mihalníc, kužeľovitého studeného farby na vonkajších rohoch očí. Tie, ktoré sa podobajú tvaru vretena, ľahko hrebeňové riasy. Hrubé vlasy dobre oddeľujú chĺpky a zvyšujú objem, vzácne vlasy spôsobujú riedenie vrstvou tenkej vrstvy a lepšie ju predlžujú. Villi rôznych dĺžok rovnomerne znečisťujú riasy rôznej dĺžky a tuhosti (sú vždy hustšie a tvrdšie v koreňoch než na špičkách).

* Dobrá riasenka by mala mať strednú konzistenciu, položiť na mihalnice s tenkou vrstvou. Maskara pre objem je zvyčajne silnejšia, je založená na vosku. Predĺženie - viac kvapaliny vďaka polymérom, ktoré po vysušení tvoria tenkú vrstvu rias.

* Je možné (a nevyhnutné!) Riediť vodou iba suchú riasenku, takzvanú koláčovú riasenku. Zvyčajným takýmto lepším nerobením. Dokonca aj keď môže potom farbiť jej riasy, výsledok bude úplne iný. Odporúča sa okamžite zmeniť vysušenú riasenku na novú.