5 najlepších cvičení na platforme Bosu

Školenie využívajúce túto platformu sa stáva čoraz obľúbenejším A nie je divu, že triedy v Bosu vám umožnia získať funkčné aj aeróbne zaťaženie. Konkrétne, ak si spomeniete, pomáhajú účinne schudnúť a posilňovať svaly celého tela. Okrem toho tréningy Bosu nie sú nikdy nudné - na tejto platforme môžete robiť desiatky cvičení. Najlepšie z nich sme získali v dnešnom materiáli.

Než začnete trénovať, nezabudnite na jednoduché pravidlá efektívneho cvičenia: nezabudnite na zahriatie, sledujte polohu pásu (nemali by zlyhať) a nebuďte leniví na dokončenie lekcie fitness stretnutia.

Bosu svahy

Pri tomto cvičení je dobré začať s tréningom: zahŕňa niekoľko svalových skupín v práci, ale nie je tak energeticky náročná (ako napríklad drepy), takže nebudete mať čas na to, aby ste boli veľmi unavení.

Ako to urobiť, prečítajte si tu. //www.jv.ru/news/zaniatiia/fotokomplieksy/31392-balansirovochnaya-platforma-bosu-balance-trainer.html Spustite ju v 3 sadech s 10-12 opakovaniami.

Pushups na bosu

Hviezdy tiež vedia o účinnosti cvičení na platforme Bosu: je to možnosť push-upov, napríklad zahrnutá v pravidelnom tréningu speváčky Anity Tsoiovej. Tento variant cvičenia dobre funguje na svaloch kôry, rúk a stehien, pretože sa vykonáva na nestabilnej podpore.

Po zvládnutí techniky cvičenia podľa tejto schémy ju dokončite v 3 sériách 15-20 opakovaní.

Burpee s bosu

Toto cvičenie je tiež prvkom "hviezdneho tréningu". Ona je často zahrnutá v štúdiách speváka Cornelia Mango, pretože to okamžite dáva aeróbne i funkčné zaťaženie. Táto variácia klasického berpie urobí akúkoľvek lekciu fitness intenzívne: bude to vyžadovať maximalizáciu koncentrácie, sily a vytrvalosti. Výsledky týchto tried vás príjemne prekvapia!

Vykonajte cvičenie podľa tejto schémy v 3 sadech s 12 až 16 opakovaniami.