Obavy mužov: tridsať, štyridsať, štyridsaťpäť, kedy je čas paniky?

Osoba má tri vekové skupiny - pas, biologické a psychologické. Je chybou myslieť si, že roky, ktoré žili, sú väčšinou ženy. V niektorých aspektoch sú muži omnoho viac znepokojení témou zmien súvisiacich s vekom.

fyziológie

Kedy by mal človek začať panike o zdraví? Od detstva! Pretože problémy sa môžu stať nezvratnými. Aj keď nie je nikdy neskoro, aby ste sa obrátili na zdravý životný štýl.

Od narodenia sa naše telo nestane mladším a zdravším denne kvôli svojej bielkovinovej povahe. Je dobré, ak sa v čase, keď sa táto skutočná nešťastná perspektíva realizuje, človek vyvodí správne závery a napríklad telocvičňa, Koniec koncov, niektoré z tohto náhleho objavu vedú k depresii. A potom - išiel, šiel na psychosomatické koľajnice. A teraz, čo muži predtým mysleli na päťdesiat rokov, znepokojuje súčasných 20-ročných.

Praktické upozornenie lekárov: Nedávno sa takmer všetky choroby stali mladšie. Do dvadsiateho piateho veku ľudia čelia bolestiam srdca a kĺbov, plešatosť, problémy s potenciou... Pridať tu zlú ekológiu, stres, sedavý životný štýl, Vypracujme tento zoznam s počítačovými vigílmi, rýchlym občerstvením, neobmedzenou konzumáciou alkoholu a iných psychicky aktívnych látok. A teraz, od veku tridsiatich rokov, nemáme mladého muža, ale úplne staromódneho starca.

Psychológia mužov

Predpísané v klasickom veková psychológia mužské krízy a obavy na dlhú dobu sa nezahrávať etapy - od dieťaťa "ja sám" na notoricky známe "Kríza v strednom veku", Sú prenášané v kontinuálnom prúde. Strýko dospelých môže byť ľahko frustrovaný kvôli tomu, že v počítačovej hre nie je zložitá úroveň, alebo že ťažká forma adolescentnej lásky prežíva prítomnosť dospelých detí. A zástupca zlatého mladíka, ktorý je uspokojený príležitosťami, môže zažiť osobnú krízu s klinickým obrazom, akým je vek štyridsať rokov.

Graying chalani, absolvovanie testov aby sa objasnil psychologický vek, často sa ukážu ako "šestnásťročné" infantila, zatiaľ čo dospievajúci idú do kategórie "štyridsať a viac". Výskumníci sa domnievajú, že sme svedkami vzniku nového trendu, keď sa človek nestane starnutím a rozhodne sa, či bude hrať ružové poníky alebo chodí do práce.

Ako pochopiť človeka?

Ako sa s tým zaobchádzať? Uistite sa, že to, čo sa deje v hlave, nekomplikuje život a je v súlade s jeho vnútorným a vonkajším svetom. A ak určitý päťdesiatročný muž, ktorý riadi motocykel a tancuje v klube až do štyroch ráno, cíti súčasne energiu, prečo nie? Ďalšou vecou je, že pokusy mladých ľudí o prijatie slangu a módy dospievajúcich sú smutným a nevzhľadným príbehom.

zhrnutie

Dnes môžu byť vekové markery umelo zmenené, "krútenie" v jednom alebo druhom smere. Stav pokožky je dvadsať, dýchavičnosť je päťdesiat a najviac tridsať. Čo je dôležité, nie je to, aké číslo je vytlačené v pasu, ale ako si sami ohodnotiť to, čo bolo urobené a čo prežilo. Aby ste sa cítili úplne, musíte žiť každú chvíľu s radosťou a radosťou. A s iróniou, kde je bez nej!

Chcete urobiť fitness doma online?

Sledujte video návody v rôznych oblastiach fitness v našej knižnici fitness video.