Kozmetické značky vytvorené kozmetičkami: na čo sú dobré?

Dr Sebagh, Dr.Brandt, Dr.Perricone, Dr.Jart + - kozmetické značky, ktorých vytvorenie si slávni kozmetológovia urobili za ruku, sa stávajú čoraz populárnejšími. Chápeme prečo.

Kozmetické značky vyvinuté svetoznámymi dermatológmi sa odlišujú od iných značiek, hoci drahé a prestížne. Aká je výhoda doktorských produktov starostlivosti o pokožku? "Charakteristickou črtou produktov vytvorených za účasti známych odborníkov je prítomnosť vysoko aktívnych zložiek: rastlinné hormóny, retinol, vitamín C," hovorí Olga Zakharová, lekárka - dermatokozmetológka "Kliniky rodinnej medicíny", - Okrem toho je koncentrácia týchto látok v krémoch, maskách a sérach mnohonásobne vyššia ako v bežných kozmetických výrobkoch vyššej triedy. Odtiaľ ich neprekonateľná účinnosť. Existuje však aj nevýhoda medaily - predčasné a negramotné používanie takýchto výrobkov bez dôkazov môže poškodiť pokožku. Preto by mali byť predpísané odborníkom. " Mnoho z autorov značky kozmetiky, mimochodom, nekupujete v bežnom obchode, môžete ich len kúpiť v klinikách estetickej medicíny po konzultácii s lekárom. Skvelá povesť "doktorskej" kozmetiky a zodpovedajúcej ceny je tiež vysvetlená tým, že pre svoju výrobu používa najmodernejšie technológie a vedecký vývoj. Vládci fondov vydaných v malých dávkach sa rýchlo aktualizovali. Je nevyhnutné, aby sa na kozmetickom trhu objavila revolučná zložka, ktorá sa ihneď uvedie do činnosti - používa sa na výrobu novej verzie konkrétneho produktu starostlivosti. Značky tohto výklenku teda vždy idú o krok pred ostatnými kozmetickými značkami.

Dr sebagh

Tvorcom tejto americkej značky je legendárny "kráľ botoxu" Dr. Jean-Louis Seb. Spustil svoju kozmetickú líniu pre domácu starostlivosť v roku 2009 a od tej doby sa predaj stručných pohárov s obľúbeným názvom iba zvyšuje. Samotný guru je so svojimi zákazníkmi mimoriadne čestný a nesľubuje, že jeho krém alebo sérum nahradí skalpel z plastického chirurga, leštenie laserom alebo rovnaký Botox. "Ako skalpel funguje len skalpel a ako Botox funguje len Botox," hovorí Sebá. Ale na zvlhčenie pokožky, utiahnutie kontúr tváre, zmenšenie vrecka pod očami, zníženie výrazných vrások, kozmetika Dr. Sebagh, ktorá obsahuje vysokú koncentráciu aktívnych zložiek a má úzke zameranie, je celkom schopná. Neváhajte.

Dr.Jart +

Kórejská značka, ktorú vytvoril v roku 2001 renomovaný dermatológ Sun Jae Jung. Dr. Jart +, neuveriteľne populárna medzi kórejskými ženami, vďaka móde pre asijskú tradíciu ošetrovateľstva, bola milovaná ruskými ženami. Autorský program Dr. Jung kombinuje najnovšie vedecké poznatky (v súbore Sung Je 15 vysokokvalifikovaných dermatológov) s exotickými zložkami, ako je slizový mucín, ošípaný kolagén alebo výťažky z hniezdnych šalangánov. Firemná vizitka značky - masky: tkanina, hlina, kyslík. A, samozrejme, BB krémy, bez ktorých nemôže urobiť žiadna sebaobslužná značka z Kórey. "B-bishki" boli spustené už v roku 2006 a odvtedy sa rad týchto nástrojov neustále aktualizuje a zlepšuje.

Dr. Brandt

Na vývoj kozmetiky pre domácu starostlivosť Brandt je priamo spriaznený s renomovaným americkým dermatológom Frederick Brandt. Štýlové sklenené krémy, sérum a masky od Dr. Brandta sa dlho usadili na zábradlí Madony, Stephanie Seymour, Gwyneth Paltrow a Halle Berry. Chip značka - environmentálna bezpečnosť v kombinácii s modernými technológiami. Dr znamená Brandt účinne bojuje proti väčšine vekových problémov a na koži nie sú žiadne potenciálne škodlivé farbivá, konzervačné látky a vonné látky.