Rozšírenia vlasov: čo potrebujete vedieť o nich

Skutočnosť, že vlasy ženy nemôžu byť príliš dlhé alebo hrubé, sa zdá byť uznané ženou v okamihu, keď si vybudovala svoje prvé mamutové kožené šaty. Odvtedy sa boj o získanie luxusnej zmyselnej hrivy uskutočnil všetkými možnými spôsobmi. Jedným z nich je rozšírenie vlasov. Povieme vám, čo o tom potrebujete vedieť.

Ak sa chcete uchýliť k malému triku, pridaním dĺžky a objemu do vlasov, viete, že nie ste sami. So stopami rozšírení vlasov všadeprítomné paparazzi nejako zachytili Angelinu Jolie. "Ach, Angie, taky ste to urobili!" Fanúšikovia boli zúfalí. Súbor režijných prameňov, kedysi stratil na párty v Londýne, vrcholový model 90. rokov, bezohľadný Kate Moss. Ručne vyrobený kudrlinky sa nekryjú, ale aktivista vysokého života, Victoria Bonia, kričí okolo neho na všetkých križovatkách. V podstate nie je nič zavrhujúce vytváranie ilúzie vlasov o niečo oveľa úžasnejšie, ako skutočne sú. Hlavná vec je vybrať správnu metódu.

Predlžovanie vlasov: lepidlo, decht a keratín

Všetky existujúce metódy predlžovania vlasov sa dajú rozdeliť na studené a horúce, v závislosti od toho, či sa v procese fixovania vlákien používajú vykurovacie zariadenia. Bohužiaľ, väčšina z týchto techník nie je bezpečná pre živé vlasy, pretože vedie k ich významnej strate. "Hot metódy tvorby zahŕňajú taliančinu a angličtinu," hovorí Irina Arhagová, majsterka štýlu centra "Zlatá sekcia". - Talianska technika zahŕňa použitie vlákien s keratínovými kapsulami, ktoré sa pri procese zahrievania pripevňujú k vlasom. Pri budovaní druhej metódy fixácie sa používa živica, sintrovanie darcu a natívne vlasy. Kombinácia pevnej fixácie, vysokej teploty a chemikálií, ktoré sa používajú, vrátane následného odstránenia prameňov, poškodenie vlasov a zničenie ich štruktúry. Oveľa lepšie a studenejšie metódy - španielčina a francúzština, kde sa lepidlo používa na upevnenie. Tieto typy rozšírení sú neprijateľné pre majiteľov tenkých, riedkych a slabých vlasov. To je v skutočnosti kontraindikované len tým ženám, ktoré sa pomocou hromady snažia získať krásnejšie, dlhé a nádherné vlasy.

Ak sa stále rozhodnete urobiť jeden z typov teplej alebo studenej stavby, dávajte pozor na dôležité body starostlivosti.