Ako sa stať dokonalou družičkou na svadbe

Je možné sa na zábavnej párty pobaviť, ak ste boli povolaní ako svedok? Alebo sa musíš celý večer rozrušiť, slúžiť novomanželom a zúčastniť sa na strašných súťažiach? Naučili sme sa od svadobných odborníkov, ako sa správať ako družička na svadbe a zostať v harmónii so sebou.

Akonáhle sa pár nemohol oženiť bez svedkov (to bolo vyžadované štatútom registratúrnych úradov). Teraz neexistuje žiadna takáto potreba, a preto nikto nevie, akú úlohu hrajú na svadbe.

Niektoré nevesty veria, že najlepší priateľ by mal iba podporiť a utrieť slzy a niektoré sa pokúsia uvaliť na ňu funkcie svadobného organizátora alebo animátora. A čo by mal svedok skutočne robiť?

Šaty družičky na svadbe

"Pravá ruka nevesty"

Daria Koro, organizátorkou svadby a výkonným riaditeľom výstavy Wedby.Me verí, že hlavnou povinnosťou svedka by mala byť nevesta a jej psychické pohodlie.

"Perfektná družička sa nesnaží obrátiť pozornosť všetkých hostí na seba a pamätá si, že svadba je deň novomanželov. Ona nie je slúžka nevesty, ale mala by byť schopná "vrátiť sa späť" a dať jej všetkým obdivujúcim pohľadom, pravidelne povzbudzovať, ak sa obáva, opraviť vzhľad, "poznamenal expert.

Elena Zakharová z Svadobnej agentúry Lena Zakharova dodáva, že malá pomoc domácnosti blízkym priateľom v tomto alarmujúcom a znepokojujúcom dni je veľmi potrebná. "Kým nevestu pripravuje stylista, musíte skontrolovať, či svadobné šaty boli zbavené, či už boli pripravené všetky príslušenstvo na fotografovanie. Áno, a základné, naliať vodu alebo čaj do nevesty, pretože make-up a účes sa vykonáva najmenej 2,5 hodiny, "vysvetľuje.

"The Mass Trickman"

Riaditeľ organizácie podujatia Kira Pyatkina dodáva, že pri tradičných svadbách môže priateľ tiež hrať organizačnú úlohu. V takomto prípade je na ňu vystavená pomerne rozsiahla povinnosť: má výkupné, organizuje súdne konania pre ženícha alebo súťaže. Svedok môže byť hostiteľom sviatku, ak pre túto úlohu neexistuje žiadna osobitná osoba.

Zároveň odborník zdôrazňuje, že nevesta by nijakým spôsobom nemala nijakým spôsobom niesť neprípustné povinnosti svedka alebo premeniť dovolenku na prácu pre ňu. "Priateľka, rovnako ako všetci pozvaní hostia, má právo na odpočinok, oslavu a radosť pre mladých," povedal Cyrus Pyatkina.

Hlavné sviatky, umelca Dmitrij Lukyanov Taktiež verí, že hlavnou vecou je vytvoriť počas oslavy ľahkú a uvoľnenú atmosféru a nie nútiť niekoho, aby urobil to, čo nechce. "Družička je hnacou silou svadby. Ak to spálí, baví sa a baví sa, potom sa tento "oheň" odovzdá všetkým prítomným, "verí expert.

Môže byť na svadbe veľa družičiek?

V poslednej dobe sa svadby v európskom štýle stávajú čoraz obľúbenejšími, keď existuje niekoľko družičiek. Spravidla sú oblečené do jedného druhu farby alebo štýlu, aby zodpovedali všeobecnej myšlienke osláv.

Ako zdôrazňuje Kira Pyatkina, v tomto prípade svedkovia zvyčajne neukladajú žiadne povinnosti a vykonávajú výlučne "estetickú" úlohu, zdobia dovolenku.

Čo ak povinnosti družičky v záťaži?

V niektorých prípadoch sa svedok nachádza na svadbe v hlúpe alebo trapné situácie kvôli nevestke. Napríklad, keď sa novomanželka pokúša dostať introvertnú priateľku, aby tancovala striptíz, alebo ak sa vydané svedok musí zúčastniť erotickej súťaže s neznámymi mužmi.

No, v podstate, ak sa vám naozaj nepáči myšlienka držať podnos pre hostí alebo pobehovať a zhromaždiť hostí za fotosety, potom riskujete, že sa dostanete do hnevu nevesty a dlho zničíte vzťah.

"Aby sa predišlo akýmkoľvek trápnym situáciám, odporúčam vám, aby ste s nevestou vopred diskutovali s prázdninovým scenárom a vyjadrili všetky vaše želania. Ak sa na svadbe stane tá istá situácia, pokúste sa z nej vyjsť hravou cestou a nezabúdajte, že je to dovolenka, "odporúča Cyrus Pyatkina.

Obrázok svedka: pravidlá dobrého tónu

Všetci svadobní experti sú jednomyseľní v názore, že priateľka by mala určite zvážiť jej obraz s nevestou. "Len nevestu a ženícha majú úplnú víziu svadby svojich snov, z ktorých budete súčasťou," odporúča Cyrus Pyatkina.

Odborník tiež varuje, že v tomto prípade by svedok v žiadnom prípade nemal vybrať obrázok, ktorý ostane kontrastuje s celkovým štýlom oslavy. "Nemusíte si dať úprimné oblečenie a zabudnúť, že v tento deň by mala byť biela nevesta," dodáva Daria Koro.

No, nezabudnite, že svadba je jednou z najdôležitejších udalostí v živote dievčaťa, a preto sa pokúste stráviť s nevestou čo najpozitívnejšie. Samozrejme, v starobe budete mať niečo na zapamätanie, prezeraním fotografií z festivalu.

Pozrite si video: Svatební klip Lenka a Jozef (Február 2020).