"Club Dance" - lekcie pre začiatočníkov a tanečníkov doma

Club Dance je autorským programom Svetlany Litvinovej na televíznom kanáli "LIVE!". Pomáha aktualizovať repertoár tanečných pohybov na pravidelných diskoték a naučiť sa tancovať aj tým, ktorí sa nikdy nepokúsili. Vyžaduje sa zobrazenie všetkých, ktorí sa chcú stať hviezdou tanečného parketu.

Ako sa naučiť tancovať klubové tance?

Ak sa vám zdá, že zápalné strany a tanečné bitky sú niečo krásne, ale nedostupné, neváhajte a začnite trénovať pod vedením Svetlany Litvinovej. Pravidelné kurzy pomôžu prekonať obmedzenia, naučiť sa pár desiatok tanečných spletiek a naučiť sa improvizovať.

V programe "Club Dance" Svetlana mieša najmodernejšie tanečné štýly. "Po zhliadnutí niekoľkých našich tried sa dozviete, čo sa deje na moderných tanečných podlahách a ako sa líšia rôzne tanečné štýly," hovorí Litvínovová.

Všetko, čo je potrebné pre klubové tance, je dobrá nálada a túžba tancovať. Žiadne špeciálne oblečenie sa nevyžaduje a akékoľvek tanečné zásahy sú skvelé ako hudba.

Aj keď je tu jedna podmienka: Svetlana Litvinová odporúča praktizovať nie tenisky, ale topánky s podpätkom. "Môžete začať trénovať v ľubovoľnej pohodlnej obuvi," hovorí Svetlana, "ale ak si zvyknete robiť všetky pohyby na päty doma, budete mať na tanečnom parkete bledý pohľad."

Online lekcie "Club Dance" s Svetlana Litvínovou

Naučte sa tancovať doma s vaším obľúbeným trénerom! Online lekcie a video kurzy so Svetlana Litvinovou!