Nezmazateľné prostriedky na výživu, ochranu a krásu vlasov

Vlasovú kozmetiku, ktorá sa nemusí vypiť, je magická hůlka v podmienkach dynamického rytmu života. Dvojica dávkovača pysykov - a teraz zamotané pramene okamžite česané, ľahko sa prispôsobia a dokonca aj svietia a trblietajú. Hlavná vec - vybrať správne znamená nezmazateľné a správne uplatňované.

Nezmazateľné výrobky zlepšujú stav vlasov, robia to poslušný a lesklý, zjednodušujú styling a tiež odstraňujú statickú elektrinu. Môžu byť vo forme ampuliek, sér, sprejov, krémov, tekutín a kondicionérov, ktoré sa aplikujú priamo na čisté, mokré alebo suché vlasy. Takáto kozmetika môže mať okamžitý účinok (krém, ktorý dodáva lesk, alebo sprej, ktorý uľahčuje hrebeň), alebo predĺžený (napríklad balzam proti krehkosti a vypadávaniu vlasov).

Nezmazateľné znamená: zloženie

Ich základom sú polyméry, ktoré sa usadzujú na povrchu vlasov, robia ich pružnejšie, poskytujú lesklý lesk, pomáhajú udržiavať vlhkosť, chránia pred vystavením vysokým teplotám. Takéto kozmetické prípravky obsahujú viac vody ako bežné kondicionéry, krémy a sérum, ktoré vyžadujú oplachovanie. Vo svojom zložení nie sú žiadne bielkoviny a ťažké oleje, ale sú tu intenzívne hydratačné a vyživujúce vlasové zložky:

- vitamíny (A, F, E, C, B5);

- minerály (kremík, horčík, železo);

- aminokyseliny;

- rastlinné extrakty (morské riasy, heřmánok, aloe vera, zelený čaj, pšenica, ženšen, lopúch, bambus, citrón, žihľava);

- ľahké oleje (macadamia, sezam, oliva, argan, shea, ľan).

Nezmazateľné znamená: podmienky používania

* Použitie závisí od účelu nástroja. Ochranná starostlivosť napríklad vyžaduje nanášanie na najvyšší možný povrch a starostlivosť o rozdelené konce - len na koncoch vlasov. Ak ide o postrek na objem, potom pomocou hrebeňa, mierne zdvihnite kučery na korene, urobte dva spreje a tiež ich rozdajte po celej dĺžke. Začnite používať živiny krémovej konzistencie s špičkami (sú to tie, ktoré najviac potrebujú výživu, ochranu a zvlhčovanie) a potom sa natiahnite po celej dĺžke. Pri distribúcii nezmazateľných výrobkov po celej dĺžke vlasov je najlepšie použiť kefy s prírodnými štetinami alebo hrebeň s riedkymi zubami.

* Dávajte pozor na množstvo produktu. Stojí to za to, aby ste vypočítali dávkovanie, a všetko úsilie prepadlo do kanalizácie: namiesto svietiaceho vodopádu kudrliniek sa dostanete na uviaznuté pramene. Aby ste to neprehrali s výrobkom, naneste ho najprv na dlaň a potom ho potriasť do vlasov.

* Hlavná podmienka - vlasy musia byť čisté. Mokré alebo suché - vyhľadajte informácie na obale. Ak používate starostlivosť iba na mierne vysušenom uteráku, môžete účinnejšie kontrolovať množstvo výrobku a zároveň zabezpečiť maximálnu penetráciu prospešných látok do vlasov.

A čo si myslíte o nezmazateľných prostriedkoch?