Tréning sexuálnej orientácie

Existuje názor, že všetci by sme mali nasledovať príklad myší. Hlodavce sú neustále beží a často sa párujú. Podľa najnovších vedeckých údajov sú tieto dve funkcie navzájom úzko spojené.

V súčasnej dobe je to len teória doktora Petra Biro, senior lektorka Výskumného centra pre rozvoj a ekológiu na Univerzite v Novom južnom Walese v Austrálii, na základe dlhodobých pozorovaní laboratórnych myší. Biro zistil, že väčšina väzňov v klietkach zvierat sa inštinktívne snažia pohybovať rovnako ako vo voľnej prírode, to znamená veľa. Metabolizmus, vyvolaný neustálym fyzickým námahom, má hurikán, má veľa energie. V dôsledku toho sa myši dokonca aj v zajatí cítia dobre a nie sú proti tomu, aby mali sex v ktorúkoľvek chvíľu dňa.

Moderný muž, podľa Biro, by sa mal správať rovnakým spôsobom. Menovite: pohyb veľa, aby vaše libido v dobrom stave. "Nikto sa nebude brániť, ak poviem, že športovec najčastejšie zaujíma aktívnu životnú pozíciu, má tendenciu dominovať tak pohlaviu, ako aj podnikaniu," hovorí Peter Biro. - Zatiaľ čo "nerd" nemá rád zbytočné gestá a ostré rohy v rozhovoroch. Samozrejme, toto je zovšeobecnenie, ale väčšina ľudí sa, samozrejme, zhodne, že v nej je nejaká pravda. "

Takže, aby ste sa stali vynikajúcou milenkou a plnohodnotným členom spoločnosti, musíte sa stať fitness fanatikom? "Prepojenie fitness a sexuálne funkcie ešte nebolo preukázané," hovorí autor programu.FIT-MIX "Leonid Zaitsev, - Ak by nejaký trenažér s pomocou simulátorov vás naučil stimulovať túto funkciu rovnakým spôsobom ako ja s pomocou "učím sa vyčerpať svaly chrbta, taký špecialista by nemal cenu".

"Neviem, čo sa deje v tele na molekulárnej úrovni," hovorí inštruktor "LIVE!" hip-hop Ilya Vyaltsev- ale môžem povedať, že väčšina ľudí, ktorí robia fitness, má jeden cieľ: zlepšiť ich vzhľad. Len jednoducho človek, ktorý je presvedčený o svojej atraktívnosti. Najmä robí nových známych bez akýchkoľvek problémov. A tancovanie je ešte jednoduchšie: chlapci tancujú pre dievčatá, dievčatá tancujú pre chlapcov. Pohybujú sa spoločne - spolu trávia čas. Čistý sex.

Názor tanečníka Vyaltseva je pochopiteľný. Fitness skutočne opravuje chyby vo vzhľade, a preto zvyšuje šance na úspech vo vašom osobnom živote. Ukázalo sa, že niečo ako dvojitý efekt: na jednej strane fitness zvyšuje libido, na druhej strane pomáha nadviazať kontakt s objektom vášne a realizovať toto libido. A hoci výsledky experimentov na myšiach nie sú pre nás vždy platné, budete súhlasiť, je pekné si myslieť, že budete odmenení v posteli za starostlivosť vo fitness centre.