Top 3: čo predstavuje sex v USA, Veľkej Británii, Nemecku a Japonsku

Obyvatelia rôznych krajín majú svoje vlastné národné tradície, zvyky, kulinárske preferencie a svoje vlastné ideály krásy. Rôzne sa venujú sexu. Aké postoje preferujú Američania, Európania a Ázijčania? Hovoríme.

Spoločnosť Durex vykonala štúdiu s cieľom zistiť, čo sa v pohlaví dá považovať za najpopulárnejší na rôznych kontinentoch. Ukázalo sa, že Američania radšej milujú misionársku pozíciu, britskú lásku "štýl psíkov" a Japonci majú česť čestného jazdca. Vyhodnoťme tieto tri pozície z hľadiska funkčnosti, bezpečnosti, pohodlia a estetiky.

*Funkčnosť. Jednoducho povedané, koľko postoja zodpovedá hlavnej, tak povediac, esencii pohlavia. To je z technického hľadiska, ako hlboko a pohodlne ide do druhého, aby každý mohol urobiť všetko. Ale môžete sa usadiť, takže jeden dôležitý orgán je sotva dosť iný a padá po celý čas. A bez ohľadu na to, aký dobrý je postoj k iným parametrom, ak sa človek musí doslova držať na seba zázrakom, potom sa sotva môže považovať za úspešný.

* Zabezpečenie. Tiež dôležitým faktorom. Ak sa povedie, že na jeho hlave stojí pomerne masívny človek v polohe "nekompletný somersaults nad jeho hlavou", môže byť zhora vytiahnutý veľmi masívny muž a je možné zlomiť niečo ako chrbát ... A potom nezáleží na tom, ako blízko sú pohlavné orgány v kontakte orgánov na pokraji ich fyzických schopností.

* Pohodlie. Vypočítava sa pomocou jednoduchého vzorca "pohodlie pri držaní tela = maximálna doba strávená v tejto póze". Inými slovami, čím pohodlnejšie držte držanie tela, tým dlhšie a lepšie môžete v ňom "pracovať".

Estetika. Áno, áno, viem, že všetky pózy sú rovnako pekné a všetko, čo je prirodzené, nie je škaredé. Bohužiaľ, nie každý si to myslí. Dokonca aj tí, ktorí sú verbálne presvedčení, že pre nich všetky predstavy sú rovnaké, sú intuitívne vybraní tým, ktorí považujú za najviac estetický. Jednoducho povedané, tie pózy, v ktorých je najlepšia viditeľnosť navzájom (dodatočný erotický faktor, mimochodom!) A absencia takých neestetických špeciálnych efektov, ako je napríklad tvár sčervenajúci od kmeňa alebo podpätky, ktoré sú tvrdé v nose.

Ako mať sex v Spojených štátoch: misijné postavenie

Toto je klasická pozícia ležiaca, muž na vrchole. Funkčnosť, úprimne, niekde pre stupeň C. To je pochopiteľné - ani jedno zviera sa nezaoberá chovom tvárou v tvár, je to len človek, ktorý to vymyslel. Milovníci s nadmerne hrubými brušami alebo nedostatočne dlhými čnosťami majú často málo spoločného s tým, čo vyjde. Malá, ktorá je zahrnutá, ak presnejšie. Áno, a štíhle majú dlhé nohy, ktoré majú, ohýbať a zdvihnúť, aby sa zmenšila vzdialenosť. Takže tu skôr mínus. Bezpečnosť a bezbolestnosť. Teoreticky je samozrejme bezpečnejšie ako stáť v hojdacej sieti na lyžiach. Ale v tejto pozícii ľudia nemajú dostatok športu na to, aby čakali na iné problémy: človek v tejto pozícii utráca veľa fyzickej sily - a pracuje so svojou panvou a telo sa drží v jeho napnutých rukách, akoby sa tlačilo hore. Ak nie športovec, rýchlo sa unaví. A keď bude unavená, bude nútená ležať na partnerku, keď ju rozdrtí. Dýchanie z tejto chvíle nebude tak pohodlné a prístup kyslíka počas fyzickej námahy je oh tak dôležitý! Vo všeobecnosti je to skôr mínus. Pokiaľ ide o pohodlie pre ženu, ak je partner primeraný, celkom pre seba - ležte si a ľahnite si, dokonca celú noc. Ale muži, ako je uvedené vyššie, v tejto pozícii môžu rýchlo unaviť. Rýchlejšie ako iné. Mínus. Estetika. Človek vidí oči milovaného. A v kine najčastejšie v takejto póze sa prejavujú milovníci, najmä ak je film kategóriou 12 +. Dobre, tak to tu, plus tu.

Ako majú sex v Japonsku: držiak postoja

Žena na vrchole. Funkčnosť - päť bodov! Hustá a stabilnejšia sa jednoducho nestane - plus. Pozrime sa, čo je v bezpečí: na jednej strane percento žien, ktoré padli od svojich mužov, je zanedbateľne malé a pre nich je táto pozícia veľmi bezpečná. Ale pre mužov ... Stáva sa, že žena má záujem o seba, ponecháva si dosť ostré pohyby, silný tlak. V dôsledku toho môže byť člen, smutne, zranený. Vo všeobecnosti platí mínus.

Pohodlie. Veľmi pohodlná pozícia pre ženy i mužov. Ak je "jazdec" pohodlne umiestnený, môžete jazdiť veľmi dlho. A nič o jednom mužovi nehovorí, lže a má len jednu časť tela v každom čase - plus.

Estetika. Prehľad oboch je dobrý a veľmi rozsiahly. Zároveň ani pohľad na najnáročnejšieho estétu nepoškodí nič, okrem skákacieho hrudníka. Pravdepodobne je to plus.

Ako mať sex v Anglicku a Nemecku: "Doggie Style"

Pose "za", tiež známy ako "doggie-style" - najfunkčnejší zo všetkých. Príroda takto počala, pozrite sa na malé zvieratá. Najkratšia cesta, najbližší kontakt je plus.

Pokiaľ ide o bezpečnosť, myslím, že je veľmi zriedkavé, keď sa človek, ktorý sa unáša, pohybuje takým tempom, že dáma bije hlavou proti čelo. Všeobecne platí, že póza je úplne bezpečná pre mužov i ženy - plus. Okrem toho môžete v tejto polohe stáť navždy, skontrolovať. Jedinou výnimkou je, ak je na tvrdej podlahe a kolená sú choré, potom sú možné problémy. Ale zvyčajne jedinou nepríjemnosťou je zradne vyčerpané sčervenanie na opotrebovanom okruhu. Všeobecne platí, že. Čo sa týka estetiky, väčšina mužov považuje túto pozíciu za krásnu. Napriek tomu majú na čo pozrieť, čo ich ďalej stimuluje. V žiadnom prípade nič v tejto situácii nič nebláde a odpudzuje. V minulom storočí to mohlo byť považované za príliš zvieracie a hrubé, ale žijeme v 21. storočí. Takže všetko je v poriadku. Plus.

Naučili ste sa obľúbené postavy ľudí Ameriky, Japonska, ako aj Nemecka a Anglicka. A akú pozíciu preferujete sex?