5 z najlepších spôsobov, ako dať svojmu dieťaťu energiu

Deti sú len mini-elektrárne. Moja tomboy a po dobu piatich minút nebudete sedieť kresliť alebo čítať knihu. Ak sa obávate, že vaša streľba niečo zlomí pre seba v snahe opäť vyliezť múru, nájdite mu lekciu, ktorá vám umožní vyhnúť nadbytočnú energiu. Zdieľam najlepšie spôsoby, ako môžem povedať.

Metóda 1: vankúš

Nájdite starý vankúš a nechajte svoje odparky roztrhnúť. Nechajte ho vzrušiť ju extázou, kedykoľvek nemá silné miesto. Ak nie sú ľahko rozbité predmety, ako sú lampy a sklenené dvere, môžete vankúš a odísť.

Metóda 2: Tanec

Aktívny pohyb pod vetracou hudbou nielen pomáha rozptýliť energiu, ale tiež učí, ako ovládať svoje telo. Ukážte svojmu dieťaťu niekoľko tanečných krokov, naznačujú skákanie, kruhy, mávanie.

Metóda 3: miesenie plastelínu

Spolu sa dokonale hodí a cesto. Keď ste pripravení niečo pečiť, dajte dieťaťu kus cesta a ponúknite na miesenie a kaše. A potom nechať deti slepí mu koláč alebo sušienky podľa vlastného vkusu.

Metóda 4: hrať hudobné nástroje

Kúpte si hračku pre svoje dieťa s potrubím, bubnom alebo harmonikou. Môžete si len zahltiť staré panvice. Pokiaľ samozrejme, vy a tvoji susedia nemáš stabilnú psychiku.

Metóda 5: Rozmýšľajte na ihrisku

Pri opustení nádvoria dajte batole plnú slobodu konania: hojdačka na koňoch, jazda na kopec, lezenie po schodoch, len navíjanie kruhov na ihrisku. Nevyťahujte ho znova a dolu, dajte pozor na to, aby dieťa nebehlo daleko a nebolo príliš vysoké.