Dýchacie cvičenia Bodyflex: dýchajte hlboko - stratíte váhu!

Tvorcovia systému cvičení bodyflex sľubujú rýchlu stratu hmotnosti s minimálnym úsilím v krátkom čase. Je to tak? Olga Grigorieva, účastníčka natáčania na televíznom kanáli "LIVE!", Hovorí o jej osobnej skúsenosti.

Recenzie dýchacích cvičení Bodyflex

Som kancelársky pracovník, strávim väčšinu dňa v počítači. Dlho som hľadal dobrý fitness program nie ďaleko od práce. Chcel som si roztiahnuť svoje svaly a, samozrejme, stratiť pár kíl. V jednom z klubov v blízkosti kancelárie mi bolo ponúknuté, aby som sa zapojil do disciplíny Bodyflex - tak som sa stretol s inštruktormi "ALIVE!" Marina Korpan, Toto stretnutie bolo veľkým úspechom, len pokladom. Minimálna fyzická aktivita, minimálny čas strávený - a také úžasné výsledky!

Spočiatku, samozrejme, neveril som príbehom Marina Korpan, že bodyflex by rýchlo a ľahko zmenil svoju postavu a zdravie. Ale už pri prvej hodine som začal kašľať, všetok odpadok, ktorý sa nahromadil v pľúcach kvôli fajčeniu, začal zo mňa vyjsť. Keď o mesiac neskôr prestala som fajčiť úplne, aj keď som sa neopustila, pomyslela som si: "Wow!"

Ale kilogramy nebudú odísť. Zdalo sa mi to zvláštne. Zdalo sa, že robí všetko správne a jej dýchanie sa zlepšilo, ale šípka stupnice sa nechcela priblížiť k nule. Je to škoda! Marina ma ubezpečila: po prvé, objem vždy opúšťa, nie kilos. A bol som o tom presvedčený tým, že nosím formálnu sukňu, v ktorej chodím pomerne zriedka. Hurá! Sukňa bola skvelá!

Bodyflex chudnutie cvičenie

Cvičenie telo flex pre chudnutie. Uplynulo dva roky, ale nezastavujem sa v pohybe tela. Teraz sa nebojím buď sviatok, alebo rýchle občerstvenie, alebo neskoré občerstvenie. Vôbec to neovplyvňuje moju váhu. Každé ráno robia úžasné cvičenia svoju prácu. Navyše disciplíny a disciplíny prehĺbenia tela sú hlbšie do sveta fitness - teraz tiež robím callanetiku, pilates a vodnú aerobiku.

Chcem povedať vďaka svojmu milému a jedinému trénerovi. Marina Korpan pre všetky objavy vo svete wellness, ktoré som urobil vďaka nej!

Vyskúšali ste bodyflexing?

Video cvičenie dychové cvičenia bodyfleks

Nájdete tu našu knižnicu fitness video! Sledujte bodyflex návody, dýchajte a schudnite! Pozrite si video "Bodyflex s Marina Korpan"