Starnutie je radosť: vek žien v reklame krásy a nielen

Ženy elegantného veku počas dvoch po sebe idúcich ročných období aktívne vyhrávajú prehliadky, pozornosť kozmetických značiek a online priestoru. Dokonca aj mladá značka Cover Girl urobila tvár pravítka pre teenagery alebo Miley Cyrus a 69-ročný model Maya Musk. Aké nové pravidlá hry vynašiel kráľoví giganti a ktorí budú podľa nich žiť dobre?

Vek nie je prekážkou

Musím povedať, že značka Cover Girl nebola prvou. Ešte pred tým značka L'Oreal Paris vystupovala pod svojimi krídlami významných dievčat. Helen Mirren, Jane Fonda a Susan Sarandon sa stali značkovými veľvyslancami a úspešne propagujú zbierky proti starnutiu pokožky a starostlivosti o vlasy.

Značka M.A.C vytvorila niekoľko zbierok make-up s 96 ročnou Iris Aptel, známym blogerom a módnym návrhárom. Nars pritiahla Charlotte Remplingovú, 71 rokov, k promo. A krása Marc Jacobs Krása Jessica Langová (68 rokov) neznamenala horšie ako 16-ročný Kaiya Garber.

Podarilo sa nám zvládnuť vekové dámy a sociálne siete. Mnohí z nich, keď videli dosť mladých, začali v Instgrame rozprávať svoju krásu a módne experimenty. Di Goldberg, Tsipora Salomonová, Desiree sa nebojí vyzerať smiešne a hlúpo na vek. Farbia obočie v modrej farbe a vytvárajú šialené kombinácie v odevných súboroch, tvorivých zo srdca. Nie je prekvapujúce, že hlavným cieľovým publikom týchto žien sú mladí ľudia.

Verejnosť nechce odísť do dôchodku a mediálne postavičky. Napríklad 59-ročná speváčka Madonna, ktorá neustále experimentuje so štýlom a nahráva módne duety s Farrellom Williamsom a potom s Justinom Timberlakeom, je populárna medzi novou generáciou teenagerov.

Na fotografii: Jane Fonda, Helen Mirren, Iris Aptel, Maya Musk

Demand vek ženy a na pódiu. Takže minulý rok niekoľko vystúpení na rovnakej úrovni so sestrami Hadid a Caye Garber pracovalo pre Carmen Dell'Orefiche (86 rokov) (ona, mimochodom, urobila na pobreží farbenie v jasanovej farbe). Módne značky viedli Christie Brinkley (61 rokov) a Daphne Self (70 rokov).

Stali sa dospelými

Prečo sa spolu s tisíckami stali tak značne zainteresované na tých, ktorí mali viac ako päťdesiat rokov.

Obchodníci odpovedajú na túto otázku jednoducho. Vytvorila novú generáciu starších žien. Nebudú sa sami písať o dosiahnutí veku odchodu do dôchodku. Žijú aktívny život, používajú gadgety, aktívne komunikujú v sociálnych sieťach a čo je najdôležitejšie - chcú a môžu minúť veľké sumy peňazí na osobnú starostlivosť.

Podľa stránky Escentual.com dámy veku investujú do svojho vzhľadu v plnom rozsahu. A vyťažia toľko, že na rozdiel od mladých ľudí si môžu dovoliť utrácať peniaze v apartmáne, ktoré väčšina z nich preferuje masový trh.

V tomto ohľade je jasné, prečo sa rozpočet značiek dostáva do ich radov slávnych ľudí. Týmto spôsobom chcú pritiahnuť luxusné publikum na svoju stranu.

Vzhľadom k tomu, že značky krásy sústredili svoju pozornosť na dámy v elegantnom veku, viac produktov zameraných na toto publikum sa objavilo v portfóliách značiek.

Napríklad značky začali vyrábať kozmetiku označenú "pre tých, ktorí majú menopauzu alebo postmenopauzu". Je známe, že počas tohto obdobia sa zmena potrieb kože napríklad stáva suchou, vrásky sa formujú rýchlejšie. Takéto produkty riešia problémy, vrátane fytohormónov v kompozícii.

Začali sa objavovať a ďalšie nástroje na riešenie vekových problémov vlasov. Odľahčujú pramene z riedenia, bojujú so sivými vlasmi, predlžujú životnosť farby po farbení.

Obchodníci hovoria, že to nie je hra pre značky. Na základe úrovne predaja sa rozhodli pokračovať v zameriavaní sa na ženy súvisiace s vekom. Koniec koncov, čo skrývať: sú schopní priniesť spoločnosti väčšie zisky ako mladí ľudia.