5 znamenie, že človek sa čoskoro oženiť

Aj v dlhodobých vzťahoch nie sme si vždy istí, ako ich partner hodnotí a či vidia budúcnosť. Nemali by ste však len pasívne čakať na to, čo sa stane, alebo stlačiť svojho blízkeho na stenu a položiť otázky "na hlavu". Stačí sa pozrieť na jeho správanie. Tu sú "signály". ktorí o tom hovoria. že človek bude čoskoro ženatý.

Značka č. 1: V budúcnosti predstavuje váš vzťah.

Ak je človek psychologicky pripravený na manželstvo, potom v rozhovoroch s vami určite blikne určitú perspektívu. Napríklad, môže vtipkovať, v akej zlomyseľnej staršej žene sa stanete za 30 rokov a ako ťažko bude pre neho vydržať vašu postavu. Alebo milovaný bude fantaziť o tom, kto bude vyzerať vaše deti a vnúčatá. Stručne povedané, ak je partner pripravený na manželstvo, potom už v duchu môže urobiť krok do tohto stavu. Ak sú myšlienky o svadbe človeka cudzinec, potom sa bude usilovne vyhnúť budúcemu času, alebo sa o ňom bude rozprávať s nejasnými frázami, ako je "vidieť", "čas to povie", "nehádať", "ťažko si predstaviť" atď.

Symptóm č. 2: Predstavuje vás rodičom a priateľom.

Klasický znak "predvianočnej" nálady človeka. Partner, ktorý vás vidí ako svoju ženu, určite potvrdí tento štatút v spoločnosti. Muž vás predstaví svojim rodičom, prezentuje ich blízkym priateľom, označuje ich na romantických fotografiách v sociálnych sieťach atď. Ak žijete tri roky, ale stále neviete, s kým váš milovaný komunikuje a aké je meno jeho matky, potom je to dôvod vážne premýšľať. Je dokonca smutnejšie, že človek nielen vás neoznámi príbuzným, ale dokonca sa vyhýba tomu, aby ste "svietili" na svojom účte.

Symptóm č. 3: Zdieľa s vami svoje tajomstvo.

Ak je človek ochotný žiť s vami šťastne, potom už nie ste len veľkým milencom alebo milenkou pre neho, ale aj skutočným priateľom. Priateľ, môžete otvoriť svoje najviac skryté kútiky duše. Napríklad človek, ktorý sa čoskoro ožení, sa môže vyznávať, že sa stále bojí pavúkov alebo že nikdy neodpustil otcovi rozvod od svojej matky. Ak si človek emocionálne udrží vás na diaľku, nikdy nehrozí riziko, že by ste mohli prijať svoje slabosti, potom ste pre neho len sexuálnym partnerom.

Symptóm č. 4: Dobrovoľne "znižuje" svoju slobodu v prospech vzťahov

Ak je muž pripravený na svadbu, bude ticho obchodovať s priateľmi na stretnutie s tebou v kine. Zavolá vám z baru, kde navštívil piatočnú noc so svojimi kolegami a varoval vás, že bude neskoro. A ak sa náhle milovaný rozhodne opustiť svoju prácu a stane sa nezávislým umelcom na voľnej nohe, najskôr sa s tebou poradí. Najdôležitejšia vec - človek to urobí z vlastnej iniciatívy a nie kvôli tomu, že vyfukujete alebo trpíte. Ak partner nechce mať rodinu, naopak bude tvrdošíjne brániť svoje právo žiť "bez toho, aby oznamoval komukoľvek".

Príznak # 5: Začal sa starať viac o peniaze

V skutočnosti sa ľudia vždy starajú o peniaze, pretože ich schopnosť zarábať je dôležitou súčasťou ich identity. Avšak, keď predstavitelia silnejšieho sexu premýšľajú o svadbe, začínajú hodnotiť svoju finančnú situáciu novým spôsobom. Zaujímajú sa, či majú dosť pre samotnú oslavu, pre prechod z prenajatého bytu do "hniezda" alebo pre rozšírenie bývania pre budúce deti. V takýchto okamihoch sa niektorí ľudia stanú depresívnymi, podráždenými a niektorí začnú zúrivo hľadať nové kariérne príležitosti.

Ak rozpoznáte niektorý z týchto "predmanželských" signálov, skúste poskytnúť svoju milovanú emocionálnu podporu: ukážte, že si vážite jeho vážne úmysly a ste pripravení na to, aby ste odpovedali rovnako. Ak si naopak uvedomíte, že váš partner nie je pripravený uzavrieť manželstvo, potom je to dôvod, prečo nadhodnotiť svoj vzťah a úprimne diskutovať o situácii.

Pozrite si video: Hyundai SantaFe 4x4 test - (Február 2020).