Život po rozvode: 5 dôležitých pravidiel bývalej manželky

Aby ste čo najskôr získali pôdu pod nohami, obnoviť a zlepšiť život po rozvode, musí žena dodržiavať 5 dôležitých pravidiel, o ktorých hovorí Tamsin Fedalbestselling autor "Jeden a šťastný".

Dôležité pravidlo číslo 1: Nepracujte na stránkach svojich priateľov v sociálnych sieťach

Často nájdeme silu nehľadieť sa na Instagram alebo na bývalý Facebook, ale súčasne čítame stránky jeho priateľov a pozeráme sa na kontakty, hľadáme pre nevidiacich ľudí, ktorých pridal, s ktorými komunikuje alebo fotografuje. V dôsledku toho nielenže ukradneme čas od seba, ktorý by sme mohli minúť, aby sme urobili náš život zaujímavejší a zmysluplnejší, aby sme si užili svoje vlastné nezabudnuteľné dojmy, ale tiež zlikvidujeme všetko úsilie o obnovenie emocionálnej rovnováhy.

Dôležité pravidlo číslo 2: Nesnažte sa niečo zistiť prostredníctvom detí - pre nich je to zlé a ešte horšie pre vás

Bývalý manžel je stále ich otcom. Majte to s úctou, aj keď ste sa s ním rozišli. Použitie vlastného potomstva ako vyrovnávacej pamäte, dokonca aj nevedomky a nevedomky, ste ich zranili. Udržujte obchodné vzťahy vo všetkých záležitostiach týkajúcich sa bežných detí a neodstraňujte nič od nich: budú medzi dvoma požiarmi a budú si myslieť, že vás zrádzajú pri komunikácii s vaším otcom.

Dôležité pravidlo číslo 3: nechodí na termín iba preto, že šiel niekde s niekým

Jeho podnikanie je jeho podnikanie. Nie ste s ním súpermi. Ak viete, že bývalý má dátum každý piatok, nie je to dôvod, prečo tu stretnete niekoho. Často sa však zúčastňujeme na súťaži: "Ak je" hľadaný ", potom naliehavo potrebujem nájsť niekoho!". Teraz je najdôležitejšie konať v súlade s vašimi potrebami, aby sme nevyriešili nevyriešené problémy s nevinným novým známym.

Dôležité pravidlo číslo 4: nehľadajte zámienky, aby ste ho kontaktovali alebo stretli

So súčasnou rôznorodosť komunikačných prostriedkov nie je komunikácia s osobou ťažšia ako komunikácia. Ale stále sa zdržať telefonovania a semester. Ste "mimo dosahu". Keď je zbytočné zavolať bývalého partnera, porozprávajte sa s priateľom, ísť na prechádzku alebo nájsť iný spôsob, ako uniknúť. Ak potrebujete diskutovať o finančných otázkach, dohodnite si schôdzku s deťmi alebo sa starajte o psa, napíšte na e-mail. Nehľadajte zámienku na volanie. V listoch hovorte stručne, v prípade a zdvorilo. Kontaktujte iba, ak je to potrebné, kým naozaj nezaujíma, čo robí s kým a kedy. Možno jedného dňa môžete byť priateľmi, ale nie teraz, hneď po rozlúčení

Dôležité pravidlo číslo 5: prestanete ho považovať za partnera

Toto je obzvlášť ťažké. Napriek všetkým urážkam a hnevu, je to prvé, že sa ponáhľame do núdzových situácií. Vylejte dušu priateľom, vyháňajte emócie na papieri, choďte na psychológa, ale neotáčajte na osobu, ktorá prestala byť blízko. Odstráňte číslo z horného riadka hlavného zoznamu telefónov. Akonáhle prestanete vnímať bývalého satelitu ako partnera, bude pre vás jednoduchšie umiestniť ho do potrebného rámca. Je to jednoduchšie pre mužov ako pre ženy, pretože sa pozrieme na všetko cez priznanie emócií. Odstránením štítku "partner" sa však postupne naučia vidieť v bývalej milenke obyčajnú osobu a nie vašu "polovicu".

Dokonca viac tipov, ako prežiť oddelenie a vytvoriť nový život, nájdete tu a tu.