Alena Mordovina o tom, kde sny vedú

Viete, ako snívať a stanoviť ciele? Tento proces má svoje vlastné jemnosti. Keď som sa ich na tréningu naučil, preveril som sa na seba a teraz s vami zdieľam.

Za posledných šesť mesiacov používam nasledujúci program a vidím jeho pozitívne výsledky.

Z nastavenia cieľov závisí energia energie smerovaná na dosiahnutie požadovaného cieľa. Preto by mal byť cieľ jasne formulovaný a nastavený v konkrétnom časovom horizonte - musíte pochopiť, ako skoro to chcete dosiahnuť. A uistite sa, že vašu predstavivosť čerpáte z už dokončenej udalosti.

Ako som povedal nastavenie cieľa má svoje vlastné pravidlá. Sú trochu podobné pravidlám pre vytváranie afirmácií, o ktorých som napísal skôr. So.

- Vylúčte časticu "nie", Napríklad nesprávna možnosť: "Nefajem." Správne: "Cítim sa skvele bez cigariet."

"Nie" nenesie energiu, ale ovplyvňuje slovo za ním. Ak je negatívne slovo označené ako "nie", energia prejde iba na slovo a zvýši jeho negatívny účinok.

- Musíte zaregistrovať ciele v pozitívnom a súčasnom časeako keby sa udalosť už stala.

Pozitívne myslenie priťahuje potrebnú energiu a smeruje ju k realizácii plánu. Negatívne priťahuje negatívne udalosti. Kreatívna pozitívna energia - energia pre tvorivosť.

- Vyhnite sa slovám "konflikt", "choroba".

Napríklad fráza "Chcem vyhnúť sa konfliktu" sa mení na "Všetko organizujem najlepším spôsobom".

- Musíte napísať svoje ciele. Stanovenie udalosti na papieri, údajne ju fotografujeme s naším podvedomím. Okrem toho môžete vždy nastaviť koncipovaný, jasne vidieť prostriedky na dosiahnutie cieľa.

So snami - ako v banke: bez podpisu papierov, nebudete mať nič.

Je dôležité zaznamenať svoj cieľ ako udalosť, ktorá už bola dosiahnutá. Vesmír vám nedá energiu za to, čo ešte nie je. Napríklad "idem" (keď nie je známe, energia nie je potrebná), nahraďte ju "idem" (udalosť už prebieha.) Energia je potrebná práve teraz).

Nakoniec hrajte s vašou predstavivosťou predstavte si všetky malé vecicítiť ich. Ak je vaším cieľom kupovať auto, predstavte si, že ste už v ňom riadia, vaše ruky sú na volante, vaša obľúbená hudba sa hrá v kabíne, robíte šliapanie atď. Nebojte sa o detaily, pracujú na tom, aby zabezpečili, že váš cieľ čo najskôr realizovať.

Ako a prečo sa to stane, neviem. Ale tiež neviem, ako funguje elektrina - jednoducho zapnem svetlo a jednoducho používam žiarovku. Toto je nástroj. Skúste a napíšte svoje výsledky.

Užitočné odkazy:

Videohovory "Yogalates" a "Pilates" s Alenou Mordovinou vo fitness video knižnici klubu "LIVE!".