Top 10: hlavné tajomstvá krásy francúzštiny

Priťahujú pozornosť s prirodzenosťou. Svetlý make-up, čisté vlasy a štýlové oblečenie rozlišujú francúzsku ženu od davu.

Existujú legendy o ich sofistikovanosti, elegancii a schopnosti udržať sa v spoločnosti. Francúzske ženy boli od nepamäti štandardom krásy a milosti. Ako tieto úžasné ženy dokážu udržať svoju pokožku pružnú, telo napnutú a náladu zvýšenú?

Objavíme hlavné tajomstvá trendových trendov a módy.

Stredná výživa

Potravinovej kultúre vo Francúzsku sa venuje náležitá pozornosť. Áno, rýchle občerstvenie nájdete v mestských reštauráciách av supermarketoch - polotovary. Ale základom ponuky aj tých najnáročnejších francúzskych žien sú dobre pripravené jedlá. Čerstvá zelenina, ovocie a bobule, syry, dobré vína sú vždy prítomné v strave. Francúzske ženy jesť pečivo: croissanty, bagety. Hlavnou vecou je moderovanie vo všetkom. Ich jedlo je rozmanité, ale porcie sú malé - jedno jedlo v objeme je 1-2 palmy francúzky.

Objavíme hlavné tajomstvá trendových trendov a módy.

Aktívny životný štýl

Francúzske ženy sú veľmi mobilné. Môžu chodiť do práce verejnou dopravou alebo autom, ale vo večerných hodinách idú na jogging alebo prechádzku parkom. Rádia jazdiť na bicykloch a športovať so svojimi deťmi.

Je zaujímavé, že nielen mladí ľudia sa zúčastňujú športu, ale aj ženy v pomerne slušnom veku.

Schopnosť vychutnať malé veci

Francúzske ženy vyžarujú energiu a pozitívne. Dlho pochopili, krása je to, čo vás naplní zvnútra. Preto sa dievčatá a ženy radšej sústreďujú na duchovnú harmóniu, a nie na maskovanie zlej nálady pomocou kozmetiky.

Klasické oblečenie

Francúzske dámske odevy sú lakonické. A mladé dievčatá a staršie ženy k klasike. Vyberajú si hladké blúzy, bundy, predĺžené sukne, súdové topánky alebo baletné byty. Francúzka má vždy vo svojom kabelku náhradné balenie nylonových pančúľ, pretože táto sofistikovaná dáma sa nikdy nedovolí, aby sa chválila so šípkou na plese.

A predsa - v šatníku každej francúzskej ženy sú klasické čierne šaty.

Harmonický obraz

Ak sa móda chce vyčleniť od davu, nebude preťažovať obrázok veľa farebných vecí. Jeden jasný prízvuk vo forme šál, vrecka alebo klobúka je dosť.

Francúzske ženy si vyberajú oblečenie so zameraním na udalosť, ktorú chcú navštevovať. Všestranné džínsy a pohodlný sveter nie sú ich voľbou.

Minimálny make-up

Francúzske ženy sú čo najprirodzenejšie, rovnako ako zvyšok Európanov. Dávajú minimálne make-up, sotva zdôrazňujú tvárové rysy: trochu maskaru, červenú alebo bronzovú na lícniciach, nudnú rúž na perách. Jasný make-up v skorých ranných hodinách - znak zlého vkusu.

Prírodné opálenie

Franzsky módny návrhár Coco Chanel predstavil módu na opaľovanie, ale jej moderní krajania dávajú prednosť ochrane tváre a tela pred priamym slnečným žiarením. Ženy vo Francúzsku veria, že bledá koža vyzerá mladšie a jemnejšie.

Dobre upravené ruky a nechty

Ruky dávajú vek ženy. Francúzske ženy sa naučili túto pravdu dobre, takže každý deň sa starajú o svoje ruky, pričom nezabúdajú na manikúru.

Hydratačný a kutikulový olej stojí na poprednom mieste na svojom toaletnom stolíku. Ak si ruky potrebujú mimoriadnu starostlivosť, francúzski robia výživné masky na noc. Tuk krém a bavlnené rukavice - to je všetko, čo je potrebné na obnovenie pokožky rúk.

Zdravý spánok

Nočný oddych je zárukou dobrej nálady a pohody. Nič sa nezbaví tmavých kruhov pod očami lepšie ako 8-hodinový spánok v dobre vetranej miestnosti. Preto si vyberajú medzi stranou a snom, francúzski dávajú prednosť druhému.

Úprimný účes

Vlasy sú to, na čo francúzski dávajú maximálnu pozornosť. Nezáleží na tom, aký dievčenský účes: štyri druhy alebo dlhé pramene. Hlavná vec je, že vlasy boli zdravé a úhľadne usporiadané.