Alexander Mironenko: ako urobiť prekvapenie obľúbené

Nečakajte na zvláštnu príležitosť, aby ste sa potešili svojmu milovanému: aspoň raz to nie je na vaše narodeniny a nie 8. marca! Ponúkam tri možnosti prekvapenia svojho milovaného: dátum, večera a darček.

Ako urobiť ženu šťastnú? Myslím, že nikto nevie odpoveď na túto otázku. Ale snaha odpovedať môže a mala byť! Pozor a starostlivosť o milovaného človeka - to je to, čo robí náš život lepším každý deň. Ale niekedy chcete urobiť niečo zvláštne, niečo prekvapiť svojho milovaného. Ponúkam niekoľko možností.

Pripravte si nezvyčajnú večeru. Cesta k srdcu nielen mužov, ale aj ženy ležia v žalúdku! Milujem variť. Milujem taliansku kuchyňu, dokonale som získal cestoviny: s bolognesovou omáčkou, so smotanou, s rybami ... Veľa rôznych pastov! Napriek tomu, ako každý človek, dobre vari mäso. A mojou podpisovou miskou je kurací vak. Je ťažké ju pripraviť, ale záležitosť stojí za to: jedlo sa ukáže originálne, chutné a zdravé, pretože je varené v rúre s minimálnym obsahom tuku a výnimočne zdravými prísadami.

Celé kuracie mäso - 1 ks. stredne veľké

Vajcia z prepelice - 8 ks.

Olivy - 12 ks.

Olivový olej - 2 polievkové lyžice. lyžice

Korenie: čierne korenie, bazalka, kôpor, petržlen, cesnak, soľ

Starostlivo, pokúšať sa nepoškodiť, odstráňte kožu z kura, aby to vyzeralo ako taška. K tomu je najlepšie použiť špeciálne nožnice na kuchyňu a malý ostrý nôž. Mäso oddeľte od kostí a nakrájajte na kuchynský robot alebo na mlynček na mäso. Vajete vajcia, odlupujte a nakrájajte jemne. Nakrájajte olivy. Zmiešajte obe zložky rovnomerne s mletým mäsom, soľou a sezónom s korením.

Vezmite kuracu pokožku s výslednou zmesou. Šité otvory alebo ich nakrájať pomocou špáradiel. Krájajte kuraciu kôru korením a olivovým olejom, vložte do vrecka na pečenie, položte na plech a pečte v rúre pri priemernej teplote (180 stupňov) 40-60 minút v závislosti od veľkosti jatočného tela. Hotové jedlo by malo vyzerať ako pravidelné pečené kurča. Ale na stôl čaká prekvapenie: vo vnútri nie sú žiadne kosti, ale je tu výborná náplň. Pred podávaním odstráňte strúnky a špáradlá, nakrájajte kurča na plátky a zdobte misku zeleninou a zeleninou.

Prekvapenia môžu byť nielen chutné. Usporiadajte svoj obľúbený neobvyklý dátum. V zime, keď nechcete ísť von, môžete ju stráviť doma: sviečky, tichú melodickú hudbu, obľúbenú komédiu alebo melodram, ktoré ste sledovali pri vašom prvom termíne ... Hlavnou vecou je vytvoriť atmosféru lásky, intimity, tajomstva.

Môžete pozvať svojho milovaného do kina za malý poplatok, zaobstarať si malý kino za dve, ísť s ňou do planetária, obdivovať hviezdnu oblohu, učiť sa v tanci, jazdiť ... Skúste zvládnuť nejaký extrémny šport spoločne. Spoločne v nezvyčajnej situácii, zažívajú vzrušenie, začnete sa pozerať na svojho milovaného s rôznymi očami. Riziko osviežuje zmysly.

Nečakaný darček je tiež veľkým prekvapením. Najmä ak ho prezentujete nejakým neobvyklým spôsobom. Napríklad som nedávno počul o tejto možnosti: ten chlap skryl šperky pre dievča v čokoládovom vajci. Opatrne vybalené, rezané horúcim nožom a šperky umiestnite do nádoby namiesto hračky. Pôžitok bol nepopísateľný.

A aké príjemné prekvapenia spôsobili tvoji priatelia alebo niekto, koho poznáš? Zdieľajte nápady!

Užitočné odkazy:

Video "Boditonik" s Alexanderom Mironenkom vo fitness-video knižnici klubu "LIVE!".