Ako urobiť zdravé raňajky avokáda

Nemôžeš si predstaviť tvoje rande bez srdečného obľúbeného avokáda? Bohužiaľ, dokonca aj pre túto superfood je ľahké vychladnúť, ak ju používate každý deň v rovnakej forme. Je to oveľa užitočnejšie a zábavnejšie, aby sa vaše raňajky menili. Tu je niekoľko nápadov, ako vyrobiť avokádo.

S vajíčkami

Avokádo je rovnako dokonalé s vajíčkami ako tradičná slanina alebo syr. Stačí pridať svetlé plátky ovocia v tanieri na smažené vajce alebo míchané vajcia a ráno sa bude svietiť novými farbami.

S kakaom

Perfektne chutné raňajky je krémová čokoládová zmrzlina. Pre to stačí mixovať v mixéri kakao, avokádo a trochu gréckeho jogurtu. Ak chcete urobiť koktejl sladké, potom môžete pridať banánové pyré na tieto zložky.

S ryžou

Ak máte nejakú varenú ryžu, môžete ju použiť aj ako základ na raňajky. Stačí ho zohriať a pridať kúsky avokáda a všetky korenie, ktoré sa vám páčia.

S toastovým obilím

Avokádo je skvelou alternatívou k soľnému lososu v tradičných sendviči zo smotanového syra. Jednoducho premiešajte ovocie a rozotrite ho na prípitok, pridajte plátky tvarohu a plátky paradajok.

S kuracou pastilkou

Zahrejte mexické kukuričné ​​tortilly (môžete si ich kúpiť v každom supermarkete). Vložte do neho omeletu, strúhaný syr, plátky avokáda. V prípade potreby tiež pridajte korenie alebo nejakú horúcu omáčku. Roll tortilla do role a vychutnajte si chuť.