Kto je menší a silnejší?

Guinnessova kniha sa doplnila o nový záznam: päťročný Giliano Stro z Rumunska dokázal, že dieťa môže mať svaly, napríklad Schwarzeneggerovu. Počas slávnostného odovzdávania cien sa dieťa roztrhlo v stojane na ruky a nafukovalo. Vystrašený zo strachu.

Ako budovať svaly?

Správy o Gilianu Stroe (Giuliano Stroe) sa okamžite rozšírili po celom svete a okamžite začali byť preháňané na internete: Giuliano aka Hulk ... Milujem toto dieťa ... čo je v poriadku s ním. Sú hlúpi !!!!!!!!!!! CRAZY !!!!! Názor, ktorý dala Julia Sigová, pediatrka mojej dcéry, možno pripísať aj tým, ktorí sa obávali správy: "Horor! V nočnej miere to nedokážem predstaviť. Zrýchlenie, samozrejme, získava dynamiku, ale to, čo sa deje s týmto chlapcom, je mimo dobrého a zlého. " Ale Alexej Merkulov, inštruktor televízneho kanála "LIVE!" V Kundalini jóga rozhodne hovoril na strane rodičov malého Strama: "Robia všetko správne. Centrum pupienka, alebo nabhi, je potrebné vyvinúť z hrnca, až potom sa dieťa stane skutočne nezávislou. "

V každom prípade, pri pohľade na dieťa, ktoré slávne ovláda obrovské činky, je nepríjemné. Áno, usmeje sa, je jasné - baví sa. Ale hrůza je, že v skutočnosti nerozumie tomu, čo robí. Pre neho je to hra a pre jeho svaly ťažkú ​​a takmer nesnesiteľnú prácu. "Svalový rast v chlapcom je priamo spojená s produkciou pohlavných hormónov, "vysvetlil mi Leonid Zaitsev, inštruktor Pilates na televíznom kanáli" Live. ", ktorý má diplom v rehabilitácii. - Je jasné, že som jednoznačne proti tomu, že dieťa zdvíhalo závažia, ktoré nezodpovedajú jeho veku. Ale bez analýzy, bez úplnej kontroly a porovnania ukazovateľov, nemôžem povedať, čo s tým Straw s tým urobí za päť až sedem rokov. " Mimochodom, v histórii kulturistiky už bolo tri roky staré arašidy s hypertrofickými svalmi, ktoré zdvihli hmotnosti 100 libier: v roku 1995 bol Richard Sandrak prezývaný ako Malý Herkules a po rokoch pripustil, že sa rýchlo ochladil na samotnú myšlienku budovania svalov. Teraz je všetko v poriadku: Pred mesiacom bol trhák "The Adventures of the Little Hercules" uvoľnený v 3D v hlavnej úlohe s Sandrakom.

"Giliano chodí so mnou do posilňovne od detstva," pripustil otec mladého kulturistu Julian Straw. "A začal som trénovať, keď mal dva roky." Podľa otca syn robí len to, čo chce. Konkrétne: chodí po rukách okolo bytu, vyskočí z kresla, vystupuje vo vzduchu, zachytí na priečniku s uvoľnením sily, preklopí ťažkú ​​činku. "A keď sa unaví, jednoducho ideme hrať," dodáva Julian Stroh. Čo - dokonca desivé si predstaviť. Ja osobne mám ľutovať toho chlapca. Ale deti sú iné, možno pre Giliana je to normálne?

Čo si o tom myslíte?