Byť ako Madonna

V marci 2011 bude opäť spievať speváčka Madonna. Prichádza svetlo bez baletu a ton zvukových zariadení. Karneval nebude. Madonna otvorí vlastný fitness klub Hard Candy.

"Vyhlasujem oficiálne," povedala speváčka na tlačovej konferencii v Mexico City, kde otvorila svoju prvú Hardy Candy Fitness koncom novembra. "Chcem ísť, chcem sa potiť." Ona sama vedená prvá lekcia: súdiac podľa videí zverejnených na webe, bola celkom potešená a ukázala hlavné tanečné pohyby z herného arzenálu. Tam, v Mexiku, spevák nechal skĺznuť, hovoria, že ďalší klub sa otvorí v Rusku. Zdalo sa, že sa žartuje. Minulý týždeň však bolo známe, že v marci 2011 sa v Moskve objaví Hard Candy.

Hlavné parametre sú už známe: celková rozloha je 3200 m2. m, kardio, telocvičňa a voľné záťaže, bazén, hammam, sauna, niekoľko izieb pre skupinové kurzy a štúdio Body & Mind, ktoré sa uskutočnia osobným tréningom na pilates a jóga. V rozvrhu - disciplína, čiastočne vynájdená samotnou Madonnou, čiastočne vyvinutá fitness trénermi, s ktorými spolupracovala v rôznych rokoch. Napríklad sa uskutoční školenie podľa metódy Erica Levina, priekopníka, ktorý na začiatku deväťdesiatych rokov vytvoril sieť California Wow a za posledných desať rokov riadi celý trh s fitness v Thajsku a Číne. Madonna, Cindy Crawford a mnoho ďalších celebrít sa začali oboznámiť s fitness od Levin.

Neznáme len presné miesto klubu. Hovorí sa, že to bude Ritz Carlton Hotel na Tverskaya. "Vo všeobecnosti cirkulujú rôzne povesti," povedal mi Mihail Muratov, osobný tréner siete klubov Zebra. "Napríklad, okrem bežnej kondície, bude nejaký druh jogicko-psychologickej pribludy, ako je kabbalistická výučba a iné vánice." V skutočnosti sa vo svojej 52-ročnej Madone môže pochváliť skúšaním všetkých možných postupov a vyučovania. Cvičila aerobiku, tancovanie, jógu, pilates a v roku 2009 sa vážne chystala behať 243 kilometrov cez púšť Sahary ako súčasť Maratónu des Sables v Maroku.

Osobne ma zaujíma, aký princíp Madonna vyberá mestá pre svoje kluby. Moskva a Mexiko nie sú Londýn ani New York. "Myslím si, že ľudia, ktorí žili v Soho alebo na Manhattane, už nie sú prekvapení," povedal Alexey Vasilenko, inštruktor "LIVE!". - S najväčšou pravdepodobnosťou sa rozhodla najprv spustiť myšlienku fitness klubu v krajinách, ktorých obyvatelia sú trochu rozmaznaní.

Mimochodom, osobne som veľmi rada, že Madonna otvára fitness klub v mojom rodnom meste. Strach je jediná otázka, aký cenový tréning môže byť v Hard Candy. Oficiálne oznámená suma - 160 USD za mesiac - sa mi zdá úžasne nízka. "Dieťa! - ochladenie môjho pohoršenia Michaila Muratova. - V našej krajine, kde všetko vrátane fitness, nadmerné ceny a fitnes od Madony bude stáť milióny. Dať ruku na prerušenie! "Avšak zatiaľ nie sú žiadne presné informácie, dúfam, že budem jedným z prvých nechať žiadosť o kúpu predplatného.

Pozrite si video: Madonna - The Power Of Good-Bye Official Music Video (August 2019).