Sex Solo: Prečo by ste to mali robiť

Podľa prieskumu vedcov z Indiana University www.nationalsexstudy.indiana.edu sa 20% mužov stretne so sebou najmenej štyrikrát týždenne. Zatiaľ čo s rovnakou pravidelnosťou majú sex "sólo" iba 5% žien. A to je absolútne márne! Spočítali sme 5 dôvodov, aby sme to robili častejšie.

Nemali by ste si myslieť, že sú nevyhnutné "objektívne" dôvody pre masturbáciu u žien, napríklad dlhú absenciu sexu s partnerom. Sexológovia tvrdia, že aj keď je pravidelné "spárované" spojenie, ženy by sa mali podieľať na "jednoduchej korčuľovaní" aspoň 1-2 krát týždenne. , Prečo?

1. Zlepšuje svalový tonus.

Samozrejme, rozumieme vnútorné svaly: svaly panvového dna a vagíny. Pravidelné orgazmy (vrátane "sóla") ich neškodia než Kegelové cvičenia, čo zlepšuje krvný obeh v panvových orgánoch, znižuje riziko ich opomenutia a samozrejme zlepšuje vašu schopnosť dosiahnuť vrchol potešenia.

2. Pomáha znižovať stres.

Jediný orgazmus prináša všetky rovnaké bonusy ako dvojica: napríklad stimuluje tiež silné uvoľňovanie endorfínov a iných hormónov, ktoré môžu zvýšiť náladu, zmierniť napätie alebo prekonať depresiu. Možno, že teraz tento argument v prospech sexu "sólo" sa vám nezdá byť dostatočne závažný, ale snaží sa skontrolovať jeho pravdu po náročnom dni v práci.

3. Zvyšuje vašu sexualitu.

Masturbácia pomáha ženke poznať seba lepšie a zistiť, aký druh lásky a stimulácie ju môže najrýchlejšie priviesť k orgazmu. Takže sa cíti sexi a viac uvoľnená v posteli s mužom.

Samostatný bonus - pravidelné sólo cvičenia pomáhajú zvyšovať libido, najmä ak nemáte v tomto období sex s partnerom.

4. Toto je najjednoduchší spôsob, ako realizovať svoje fantázie.

Samotný sex vám dáva širokú škálu fantázie. A bez akýchkoľvek obmedzení a nepríjemnosti: je nepravdepodobné, že váš imaginárny partner bude proti veľmi zvláštnym sexuálnym fantáziám. A to je mimoriadne cenné, ak sa váš skutočný človek ešte nepodarí zoradiť.

5. Toto je najbezpečnejší druh pohlavia.

A vo všetkých smeroch: jednotlivé výkony znižujú riziko tehotenstva, infekcie pohlavných chorôb a dokonca aj skutočnosť, že sa niečo pokazí v blízkosti (nie tak, ako sa vám to páči). Tak prečo to neurobiť tak často, ako sa vám páči?

Pozrite si video: 30 HACKS AND CRAFTS THAT WILL SAVE YOU THOUSANDS (Február 2020).