Najlepšie cvičenia pre zadnú časť tela s kulturistikou

Pravidelné bodybuilding tréningy vám pomôže posilniť vaše svaly. A tiež svaly chrbta, zadok a chrbát stehna, ak zvládnete náš nový súbor cvičení.

Pre fanúšikov silového tréningu kulturisti nevyvolávajú veľa vzrušenia: nemôžete s ním premýšľať veľa cvičení. Ruky, možno dokonca pumpy, ale zadok alebo zadok, napríklad, je nepravdepodobné, mnohí z nich argumentujú. A oni sa mýlia! Pri správnom prístupe môžete s pomocou tohto projektilu osvojiť si takmer celú zadnú plochu tela. "Zvlášť to bude užitočné pre všetkých, ktorí sú vážne kontraindikácie: začiatočníci, tí, ktorí sa vrátia k fitness po prestávke," - hovorí Artem Vereshchagin, majster športu v lavičke, tréner Planet Fitness Club - osobné tréningové štúdio, ktoré nám ukázalo dnešný komplex.

Bodybuilding triedy sú vhodné pre rozvoj technológie. "Rôzne výtlačky, výnosy ich často robia s tyčou tyče. Bodibar je tiež vhodný pre tieto cvičenia: ak vyzdvihnite projektil s hmotnosťou do 5 kg, bude pre začínajúcich ľudí pohodlnejšie pracovať ako bar, ktorý je zvyčajne ťažší, "vysvetľuje Artem Vereshchagin.

Navyše, pri cvičení s kulturistom, je nepravdepodobné, že budete pumpovať, ale budete schopní posilniť svalnatý korzet dobre a zlepšiť držanie tela bez vyčerpania svalov.

Ako vytvoriť lekciu

* Použite cvičenie, ktoré si vybrali podľa Vášho uváženia, vrátane ich bežnej lekcie alebo vykonávania komplexu ako celku ako samostatného tréningu. V takom prípade ich dôsledne urobte.

* Vykonávajte cvičenia 3-4 krát týždenne. (bez ohľadu na to, akú možnosť používate komplex).

* Zapojte sa pokojným tempom, snaží sa cítiť prácu svalov.

Na dokončenie komplexu budete potrebovať bodibar (s hmotnosťou 5-7 kg) a gumový tlmič.

Bodybuilding Squat

Umiestnite bodybuildera na ramená, uchopte ho širokým záberom, dlaň dopredu. Postavte sa rovno s nohami široko od seba a vaše prsty mierne od seba. Keď vydychujete, ohnite si kolená a choďte dole na rovnobežku bokov s podlahou. Vytiahnite panvu späť, ako keby ste sedeli na stoličke. Vráťte sa do východiskovej pozície. Vykonajte cvičenie v 3-4 prístupy na 20 opakovaní.