Alexandra a Irina Freylakh

V programe nového obdobia "Pilates" na televíznom kanáli "LIVE!" budú hosťované sestrami Freulah. Dvojčatá Alexandra a Irina sú gymnasti, profesionálni tanečníci, choreografi a populárni fitness inštruktori.

Už štyri roky sa Alexander a Irina Freylah zúčastnili umeleckej gymnastiky. Sestry dostali hodnosť CCM, ale obaja museli platiť za svoje zdravie s chrbtom: rytmická gymnastika často prispieva k skolióze. Z tohto dôvodu Alexandra dokonca zachytila ​​bedrový nerv a keď sa zotavila z úrazu, spolu s jej sestrou prešla na nový hobby - rozmanitý tanec.

Uvedomujúc si, že tanec alebo šport sa zriedka stávajú celoživotnou profesiou, Alexandra a Irina absolvovali moskovskú Štátnu univerzitu komunikácií v špecializačnom programátorovi-ekonómovi. Na tom istom mieste boli fascinovaní hrou KVN a modernými tancami a dokonca vytvorili vlastnú tanečnú skupinu a potom tanečnú školu, ktorá úspešne pracuje tri a pol roka.

Najprv sestry pracovali ako inštruktori na tanečných školách a potom sa usadili vo fitness centre FizKult a stali sa jej prvými predstaviteľmi, ktorí sa pripojili k tanečnému tímu Svetovej triedy. Pruhy z plastu, hip-hop, ragga, latinčina - v priebehu času, aj s takou rozmanitosťou, sa sestry nudili ako súčasť tanečných tried.

Vo fitness centre boli často potrebné náhrady, čo znamenalo univerzálnych inštruktorov a dievčatá šli študovať na tréningových tréningoch. "V dôsledku toho sme po šiestich mesiacoch začali učiť všetky disciplíny okrem aerobiku a tancovania," hovorí Irina, "ale len preto, že je ťažké meniť pruhy na tanec s nimi." Sestry sa rýchlo stali obľúbenými klubmi a potom predstaviteľmi medzinárodných konvencií o fitness.

Výučba tanca, strečing, funkčné tréningy, Alexandra a Irina boli mimoriadne nadšení na Pilates. "Vyzerá ako tanec," hovorí Alexandra. "Pri zostavovaní programu je potrebný kreatívny prístup, aby cvičenia hladko prechádzali z jedného do druhého a harmonicky sa spojili v kombinácii." "V Pilate je hĺbka dopadu," dodáva Irina, "a vnútorná organizácia tela získaná v triede sa postupne mení na harmonickú organizáciu všetkého života."

Dievčatá testovali terapeutický účinok Pilates na seba: vyrovnanie a odstránenie svalovej nerovnováhy postupne pomohlo zabudnúť na skoliózu a bolesti chrbta, ktoré sa trápili od dní hrania profesionálnych športov.

Teraz, okrem osobných a skupinových tréningov, Irina pracuje ako manažér skupiny programov a Alexandra prednáša pre inštruktorov a uskutoční fitness výlety. Spoločne sestry niekedy poskytujú majstrovské triedy a teraz budú viesť program Pilates k "LIVE!".

Jedným z obľúbených záľub sestier Freulah je jazda na koni. "Po zhruba sedem rokov ideme každú zimu do mesta Ruzu pri Moskve, kde jazdíme zo spodnej časti srdca," hovorí Alexandra. "Nedávno sa však začali venovať lyžovaniu, snowboardingu a windsurfingu a teraz musíme hľadať čas na všetky tieto koníčky."

Chcete robiť pilates online?

V knižnici fitness videí nájdete všetky video lekcie Pilates s Alexandrou a Irinou Freulah.

Pozrite si video: Alexander Arutiunian Trio for Clarinet, Violin & Piano (August 2019).