Lyubimova Varvara

Inštruktor Hatha jógy na televíznom kanáli "Live!" Varvara Lyubimova zmenila mnoho rôznych koníčkov. Cvičila jitkundo, capoeira, umenie čajového obradu. Jóga praktizuje desať rokov a je považovaná za jedného z najskúsenejších učiteľov v Moskve.

Varvara priateľ Lyubimova, učiteľka jogy, nám hovorí, že Varya urobila prvé kroky v náručí, zatiaľ čo jej otec držal nohy. Chcel, aby jej dcéra bola agilná a odolná. V rodine Varvary Lyubimovej bol vo všeobecnosti vítaný netradičný prístup k obnove. Jej rodičia boli v tom čase zakázaní jitkundo - typ bojových umení, ktorý vynalezol herec. Santa Barbara praktizovala su-jok.

Varvara Lyubimová už od detstva robí trochu všetko: študovala atup akupunktúry, zvládla techniku ​​boja z ruky na ruku, naučila sa tancovať a viesť čajové obrady. Barbara sa stretla s jogou na 18 rokov: prihlásila sa na hodiny v centre Ashtanga Yoga Center. Hodiny jogy Hatha ju najviac fascinovali. Zúčastnila sa prednášok renomovaných učiteľov - Bal Mukund Singh, Kali Ray, Mahatma Devadas Sri Maharaja, Reinhardt Hammenthaller, Andrei Lappa - a absolvovala kurz. Vrcholom vedomostí jogy bolo učenie sa od majstra Kyjeva jeho autorského systému. Podľa klasifikácie prijatej v rámci Sideersky školy má Lyubimova dnes jeden z najvyšších statusov koučingu - TR5. Dáva právo vykonávať triedy takmer akejkoľvek zložitosti.

Hatha jóga môže byť praktikovaná kdekoľvek, ale najlepší spôsob je ísť na prírodu, som si istý, že Barbara Lyubimová je si istá. Každých šesť mesiacov hádže všetky veci v Moskve a je vybraná na mesiac alebo dva do vody. Časť procesu učenia je založená na freedivingu: keď sa potápanie drží dych, jogín sa učí ovládať. Barbara Lyubimova strávila celú zimu v Dahabe (Egypt), v auguste - na ostrove Olkhon, ktorý sa nachádza uprostred jazera Bajkal.

Videozáznamy „Hatha Yoga“ s Barbarou Lyubimovou a Ravom Kumarom nájdete vo fitness-video knižnici klubu „LIVE!“.

Aj v našej fitness video knižnici sú video triedy "Hatha jóga" s Varvara Lyubimova a Andrey Ryzhakin.

Pozrite si video: Ku-ku Club представляет "Мысли Вслух" (December 2019).