Star Fitness: Tina Turner Foot Training

Najväčší spevák našej doby, podľa časopisu Rolling Stone, a očarujúca žena Tine Turnerová prešla 70. Ona cestuje po celom svete a teší sa vzťahom s mladým priateľom a jej legendárne reliéfne nohy môžu ešte závidieť.

"Dnes, pre ženu, 60 rokov nie je vek," povedala Tina v jednom z rozhovorov, "ak sa, samozrejme, stará o seba a žije presne život, ktorý chce." Samotná herečka to úspešne robí. Teraz, po mnohých rokoch manželstva s narkomanom a násilníkom Ike Turnerom, žije s milujúcim mužom v malebnom švajčiarskom meste a po osemročnej prestávke v sólovej kariére opäť dobyla scénu. „Samozrejme, v mojich 70 rokoch som bol o niečo starší. Objavujú sa obdobia, keď si oddýchnem a vyzerám zle, ale ja sa stále milujem. “

Dokonca aj v týchto „zlých obdobiach“ sú slávne nohy Tiny, poistené za 10 miliónov dolárov, ohromujúce. Hlavné tajomstvo herečky - konštantné triedy energetických tancov a na pódiu a doma. Tina je stále pravidelne vyberaná v nočných kluboch, obzvlášť miluje salsa párty. Okrem toho, ona každý deň beží 15 km hore a dole po schodoch - sú k dispozícii elastické zadky a prečerpané nohy. Po presťahovaní do Švajčiarska sa herečka stala fanúšikom miestnych sáun a termálnych prameňov: najmenej trikrát týždenne chodí do kúpeľov, parí a robí anticelulitídnu masáž.

Aby sa nohy zdvihli a telo bolo napnuté, Tina pravidelne trénuje podľa volaného programu Tina Turner Nohy cvičenie, Dlho bola roztrúsená okolo fitness klubov po celom svete.

Tréning nôh od Tiny Turner

Prvá potreba zahrieva sa 10 minút (na bežeckom páse alebo len zahrejte), potom vykonajte ďalšie sada:

- 30 skokov z polovičnej jazdy

- 10 zotrvačníkov zohnutá noha

- 10 skokov stojaci na jednom kolene

- 10 burpy

Potom druhá množina:

- 30 zotrvačníkov z polohy na bruchu

- 30 zotrvačníkov dozadu na všetkých štyroch

- 30 zotrvačníkov nohy na stranu stojaci na všetkých štyroch

potom všetko rovnaké s druhou nohou, a tak trikrát, Potrebné je kompletné školenie preťahovanie.

Výsledkom sú elastické, svalnaté nohy a zadok.

Tina Turner Diet

Tina miluje thajskú a taliansku kuchyňu, ale jej obľúbené cestoviny sú len niekoľkokrát za mesiac. „Nezaťažujem sa čokoládami, zákuskami a tučnými jedlami,“ hovorí Tina, „milujem zdravé potraviny a užívam si to.“ Okrem toho, herečka nejedia dlho po šiestich a pije veľa vody. Snažila sa o extrémnu diétu len raz v jej živote, keď sedela na squashovej polievke týždeň pred prehliadkou a nikdy tak neurobila.

Typické Tina menu Vyzerá to takto: na raňajky, šalát z banánov, kivi a melóny, celozrnný chlieb, kuracie prsia a šalát na obed, losos na večeru so sójovou omáčkou a ryžou. V prestávkach herečka občerstvenie na ovocie, zeleninu a orechy. Snaží sa nesýtiť jedlo, ale používať čo najviac prírodných korenín, ako je napríklad kurkuma a červená paprika - zlepšujú imunitu a metabolizmus.

Tajomstvo krásy od Tiny Turner

Hlavné tajomstvo vynikajúcej formy Tiny je však v správnej nálade a malých každodenných trikoch. Tu sú jej tipy:

- Šaty podľa vzhľadu a tvaru, nie veku. Ak naozaj pôjdete na minisukne a päty, neváhajte ich nosiť v každom veku!

- Použite dobré opálenie alebo bronzatóm pre nohy: je to vizuálne štíhlejší.

- Noste tesné modelovanie pod pevným oblečením: s vekom stráca telo svoju pôvodnú pružnosť.

- Snažte sa vzdať alkoholu, ale niekedy si pri večeri nechajte pohárik červeného vína.

- Vezmite omega-3: udrží pokožku dlhšie a dlhšie.

- Buďte hrdí na svoj vek! Každý minulý rok vás robí ženskejším a múdrejším. A zapáliť!