Jasný make-up: ako nosiť trend sezóny

Keď inde robiť svetlý make-up, ak nie v zime, keď je všetko okolo tak bezfarebné, bezradné a nudné? Hovoríme, ako nosiť najhorúcejšie trend sezóny.

Make-up v červených odtieňoch

Vďaka make-up umelcom slávnych módnych domov Antonio Marras, Nicole Benisti a Dolce & Gabbana, červená získala zvláštne postavenie v nadchádzajúcej sezóne - teraz všetky make-up sa vykonáva v tomto život-potvrdzujúce tieň. Červená môže byť a tiene, a červenať, a rúž. Takýto monochromatický make-up neodvádza pozornosť od rysov tváre a vytvára dojem mladšej a čerstvej pleti. Odtiene červených odtieňov, najmä ísť zelenooké ženy, otočiť oči do šumivých smaragdy. Zákon kontrastu funguje - zelená dúhovka v blízkosti červenej farby vyzerá bohatšia a jasnejšia. Majte na pamäti, že červená farba je dosť rozmarná. Použitie očné tiene rôznych odtieňov červenej, riskujete, že účinok "králičie oči" - dojem, že ste boli plač, nevoľno alebo veľmi unavený. Tenká čiara pozdĺž línie rastu horných rias, nakreslená čiernou ceruzkou alebo vložkou, bude veľmi užitočná. Tieň si tieňujte ako keby ste zakryli viečka mokrou kefou. Musíte dosiahnuť efekt akvarelu - svetlý, priesvitný náter. Nepokúšajte sa aplikovať farbu dokonale. Jednoduchá nedbanlivosť v móde. To platí aj pre červenú rúž. Zabudnite na kontúry ceruzky a kefy: najlepším nástrojom sú vaše vlastné prsty. Nasaďte si malú rúž a aplikujte ho na pery.

Červenať v nadchádzajúcej sezóne sa nosí, ako to bolo v 80. rokoch. Vezmite kefku na jablká líca, chrbta nosa, horného čela a brady.

Ak sa vám zdá, že monochromatický make-up nie je dostatočne expresívny, pridajte ďalšie odtiene šedej, modrej, fialovej, béžovej a fialovej do odtieňov červenej. Môžete hrať na kontrast nízko-kľúčových pastelov s hlbokými a bohatými farbami. Napríklad kombinujte hlavný transparentný červený tón s fialovými alebo nazelenalými perleťovými tieňmi.

Svetlý make-up

Súčasná sezóna je veľkorysá pre svetlé a nasýtené farby - červená, žltá, zelená, modrá, vínová, modrá, tyrkysová. Najviac odvážne ženy módy môžu ozdobiť make-up s kamienkami a iskrami, pričom ako vzor tváre modelov z Prada a Versace ukazuje.

Jedným z najnaliehavejších trendov sú kovové tiene na viečkach a rúže tmavých vínnych odtieňov. Oceľové a strieborné krémové tiene - čo potrebujete! Môžu byť jemne zatienené, aby sa účinok Smokey. Špeciálne chic aplikovať tieto tiene graficky, bez rozmazania hraníc.

Nakoniec je dovolené porušiť zákon jedného prízvuku v líčení s úplnou beztrestnosťou. Oči a pery môžu byť jasné - hovoria umelci. Skúste veľkolepú a odvážnu verziu make-upu, v ktorej jedovaté ružové odtiene tvoria módny duet s červenou rúžom. Pred aplikáciou ružovej farby naneste na očné viečka jemnejšie lila alebo fialové tiene. Tak, aby expresívny dizajn očí nespochybňoval šarlátovú rúž, opatrne maľujte riasy čiernou riasenkou a nezabudnite na vložku.

Farebné šípky a Smokey Aiz

Prísne vzaté, šípy nás nenechali nikde, ale s každou sezónou sa stali viac a viac prepracovanými a agresívnejšími. Teraz nezvyčajné šípky kričí farieb sú relevantné - tyrkysová, červená, hnedá, modrá, - hovorí Alena Tereshchenko. - Tento trend rozhodne nie je pre opatrnosti. Módne strelcovia musia byť nevyhnutne chytľavé, masívne. Žiadne tenké šperky ťahy! Nakreslite čiaru tuku, široký.

A samozrejme, farebné Smokey Aiz. Ale teraz sa odporúča, aby tieň na obočie. Nebojte sa veľkoryso ozdobiť Smoky iskry a pigmenty.