"Čínska gymnastika" v Alpách so Stanislavom Rogachevom

Hovoria, že talianske Alpy - jedno z najkrajších miest na Zemi. Je tam, v Južnom Tirolsku, pôjdeme v septembri s fitness prehliadkou čínskej gymnastiky.

Nikdy som nebol v Talianskych Alpách a teším sa na tento výlet. Domnievam sa, že človek nie je stvorený pre život v megacity. Stojí za to len opustiť mesto na pár hodín, a všetky stresové správy. Predstavte si, aký mier sa dá dosiahnuť na jednom z najkrajších miest na svete! Fascinujúce krajiny a krištáľový horský vzduch pomôžu zabudnúť na všetko, a to je to, čo musíte naladiť na plnú prax.

Odchod na výlety do Benátok, Verony, Dolomitov a ďalších neuveriteľných miest, budeme veľmi aktívni v čínskej gymnastike. Cvičenia pre kĺby, zázračné (viac ako raz testované!) Akupresúrna akupresúrna terapia, dýchacie postupy proti stresu - náš program je veľmi bohatý. Okrem toho vás zoznámim s mojou obľúbenou praxou „Šesť liečivých zvukov“ a svoju vlastnú tajnú metódu úľavy od stresu.

Niekto by mohol byť zmätený názvom turné - „Čínska gymnastika: otváranie kanálov vitálnej energie“. Vysvetlím to. V Shaolinskom kláštore som sa zoznámil so základmi čínskej tradičnej medicíny. Podľa čínskych lekárov závisí ľudské zdravie od voľného toku vitálnej sily qi cez energetické kanály tela. Ukazuje sa, že sme chorí kvôli blokom a oneskoreniam tohto voľného toku. Všetky čínske metódy ľudovej liečby - diéty, akupunktúra, akupresúra a iné - neliečia choré orgány, ale pracujú špeciálne s kanálmi qi.

Nie je vôbec nevyhnutné, aby sa majster akupunktúry roztrhal. Existuje jednoduchší, cenovo prístupnejší a zábavnejší spôsob, ako vytvoriť Qi - to je čínska gymnastika.

Napriek prísnemu harmonogramu robím čínsku gymnastiku 2-3 krát denne. Nie preto, že som veľmi chorý - práve naopak. Postarajte sa o všetko, čo potrebujete a vždy. Každý z nás denne preťažuje telo stresom a nezdravou stravou. Ale všetko nie je také zlé: situáciu môžete opraviť pomocou jednoduchých pravidelných postupov.

V septembri v Tirolsku vypracujem program pre každého z vás individuálne. Zaregistrujte sa teraz!

Čo: fitness tour "Čínska gymnastika: otváranie kanálov vitálnej energie."

Kde: Južné Tirolsko, Taliansko.

Kedy: 18. - 25. septembra.

Registrácia na fitness turné "Čínska gymnastika: otváranie kanálov vitálnej energie" so Stanislavom Rogachevom - v sekcii "Aktívny odpočinok".