Inna Vidgof: základy jogy pre začiatočníkov a nielen

22.-24. Júla vás pozývam na predmestia pre fitness víkend "Jóga pre začiatočníkov." Zoznámime sa so základmi jogy a počas prestávok si vychutnáme prechádzky, chutné jedlo a skvelú spoločnosť.

Fitness víkend v jednej z najviac ekologicky čistých oblastí Moskovskej oblasti (hotel sa nachádza v blízkosti Zvenigorodu) je veľkou príležitosťou ponoriť sa do praxe hatha jogy s hlavou. Sľubujem, že napätie a problémy ustúpia do pozadia a vrátite sa do Moskvy s obrovským obvinením z energie.

Nenechajte sa zmiasť názvom tohto fitness víkendu - pokročilí študenti budú mať tiež čo robiť. Ukážem začiatočníkom jogy, ako čo najúčinnejšie vykonávať ásany, naučiť sa veci zmierniť alebo skomplikovať a povedať, ako si navzájom harmonicky kombinovať ásany. Pokročilí študenti sa naučia nové variácie základných a zložitejších pozícií, osviežia základy a získajú odpovede na všetky ich otázky.

Ráno a popoludní nás čaká prebudenie rozcvičovacích tréningov, dychových techník, artikulárnej gymnastiky, rôznych variácií komplexu Surya Namaskar („Pozdrav slnku“), podrobné štúdium základných ásan, práca s chrbticou. Vo večerných hodinách, s pomocou pranajámy, nada jógy (zvukovej jogy) a Osho meditatívnych techník, sa naučíme vykonávať vedomú relaxáciu. A to všetko pod šírym nebom.

Môžete sa podeliť o skúsenosti a inšpirovať sa príkladom podobne zmýšľajúcich ľudí. Vďaka energii skupiny, každý účastník zažije maximálny účinok zo všetkých praktík.

Zaregistrujte sa teraz!

čo: "Jóga pre začiatočníkov" s Innou Vidgof v Moskovskej oblasti

kde: Moskovská oblasť, Yasnaya Polyana Hotel

keď: 22. - 24. júla

Užitočné odkazy:

Video relácie "Dych jogy" a "Jóga pre začiatočníkov" s Innou Vidgof v knižnici fitness videa klubu "LIVE!".