8 prírodných a ekologických značiek, populárnych v Rusku

Tento rok v lete, zozhnikov, vegani a len milovníci dobrej kozmetiky mali veľkú dovolenku - dve organické značky Origins a AHAVA prišli do Ruska naraz. Pri tejto príležitosti sme sa rozhodli urobiť hodnotenie medzi najobľúbenejšími prírodnými značkami medzi nami.

Origins

Táto značka sa stala populárnou v Rusku dlho predtým, ako sa k nám oficiálne dostala. Na hlinenú masku na čistenie pórov a masku s ovocnými kyselinami Origins boli kozmetičky našej krajiny neustále lovené. A boli pripravení čakať týždne na objednávky od USA Teraz, aby sme mohli kúpiť ekologické výrobky značky, stačí sa pozrieť do RIV Bože.

Značka Origins, založená v roku 1990 synom Esterom Lauderom, Williamom, je známa nielen svojimi prírodnými receptami, ale aj rešpektom k životnému prostrediu. Jej predstavitelia aktívne pomáhajú planéte. Napríklad spustili program na vysádzanie stromov na miestach, kde zvieratá trpia odlesňovaním. A samozrejme, vedci značky netestujú kozmetiku našich malých bratov.

AHAVA

Čakali sme dlho túto izraelskú značku v našej krajine a nakoniec sme čakali. Čip AHAVA je, že používajú hlavné poklady Mŕtveho mora pri výrobe kozmetiky - minerálov. Vedci značky neustále testujú účinok týchto látok na pokožku, vytvárajú na svojom základe jedinečné vzorce a koncentráty. Mnoho výrobkov značky už získalo titul skutočných elixírov proti starnutiu. Všetky produkty sú hypoalergénne, netestované na zvieratách a ich obal je recyklovateľný a neznečisťuje planétu.

Natura Siberica

Vďaka Andrei Trubnikovovi, zakladateľovi značky, sa celý svet dozvedel o výhodách sibírskych bylín, ktoré sú hlavnými zložkami kozmetiky Natura Siberica. Nielen Rusovia sú závislí na výrobkoch značky, ale, ako sa hovorí, dokonca aj kráľovná Anglicka sama. Linky tejto značky sa teraz nachádzajú vo francúzskom Monoprix, americkom reťazci potravinových supermarketov Whole Foods, v obchodnom dome Harrods v Londýne, v obchodných reťazcoch Carrefour, Auchan a Supermarket Stockmann v celej Európe.

Od roku 2013 sa všetky suroviny na výrobu druhu Natura Siberica pestujú na vlastných farmách v Chakasii, Kamčatke, Sakhalíne a Kunashíri. A najvýznamnejšie úspechy Andrey - Natura Siberica sa stali prvou ruskou značkou, ktorá získala certifikáty ICEA, ECOCERT, COSMOS STANDARD a BDIH. Je tu niečo, na čo by sme mali byť hrdí.

Caudalie

Čo robia Francúzi z hrozna? Najčastejšou odpoveďou je víno. Matilda Tom, ktorá nepodlieha stereotypom, sa rozhodla urobiť inú cestu a využila cenné vlastnosti hrozna pri výrobe kozmetiky Caudalie. Na celom svete objavila a ukázala omladzujúce vlastnosti semien hrozna, regeneračné schopnosti hroznového oleja a hydratáciu - viniča. V Rusku sa nové produkty tejto značky vždy očakávajú s veľkou netrpezlivosťou.

Decleor

Fanúšikovia esenciálnych olejov (sú zahrnuté vo všetkých produktoch značky) a jednoducho estetistov hľadajú prostriedky tejto francúzskej značky. Je známe, že esenciálne oleje omladzujú a liečia pokožku na bunkovej úrovni. A pre túto schopnosť sú nástroje značky tak cenené v našej krajine. A nielen!

Aveda

Výrobky značky, založené na extraktoch bylín a kvetov, možno jeden z najpopulárnejších v Rusku. Špeciálna dopyt po vlasových výrobkoch a farbenie. K dnešnému dňu je hlavnou črtou značky pozícia ekologicky šetrná. Na výrobu výrobkov využíva veternú energiu a samotná kozmetika je tvorená zo zložiek, ktoré nepoškodzujú životné prostredie vrátane toho, že nezničí ozónovú vrstvu.

Himalájske byliny

Fanúšikovia tejto indickej značky sú priťahovaní cenou a kvalitou. Masky s neem, gély na umývanie aloe a krémy s kurkumou sa zamilovali dokonca ďaleko od východnej kultúry dievčaťa. Zakladatelia značky tvrdia, že pri výrobe kozmetiky používajú prírodné sily, ktoré sa snažia utesniť v pohároch. A samozrejme, všetky výrobky sú vyrábané podľa pravidiel Ayurvedy.

Phyto'S

Obľúbená značka kliník a kozmetických salónov. Značka kozmetiky je úplne prirodzená, nie sú žiadne emulgátory, žiadny alkohol, žiadna chemická konzervačná látka. Len užitočné rastlinné výťažky, oleje, minerály. A aby sa finančné prostriedky dali dlhšie, používajú sa špeciálne obaly vo výrobe, čo minimalizuje kontakt štruktúry s vonkajším prostredím.