Prax rozvíjania sexuality

Už som vám povedal: sexualitu možno rozvíjať. Teraz vám presne povedzte, ako. Tanečné, samo-masážne, dýchacie postupy vám pomôžu.

Ale musíte začať s dobrou náladou. Je nepravdepodobné, že by smutno vyzerajúce dievča zaujalo páni.

Ako sa zbaviť blues a depresie:

- Chváľte sa. Aj pre malé veci. A nezabudnite povedať slová nahlas - je to dôležité! Povedzte si niečo pekné, nájdite pozitívne vlastnosti, označte ich.

- Nehádajte sa. Je to ešte dôležitejšie ako chvála! Každý výpad na jeho adresu znižuje sebaúctu.

- Uistite sa, že náladu možno vždy opraviť. Takže nezanechávate žiadnu šancu. Povedz niečo dobré, jesť pomaranč - je to jasné a chutné, myslieť na niečo príjemné.

Aké techniky pomôžu rozvíjať sexualitu

Body Practice

Brušný tanec, Iba pod vedením dobrého inštruktora! Za tejto podmienky by som ho úplne odkázal na starodávne rituálne praktiky zamerané na rozvoj zmyselnosti. Zameraním sa na pohyby v oblasti brucha úplne zmeníte svoju pozornosť od toho, čo si myslíte o tom, čo cítite, a to vám umožní cítiť vaše telo inak. Pretrepávanie, osem bokov, hladké pohyby rúk vytvárajú špeciálne plastové telo. Vhodné oblečenie vám umožní vidieť viac ženský a atraktívny.

mandala - Posvätný ženský tanec pochádza z východu. Predpokladá sa, že napĺňa ženu energiou. A aj keď tomu neveríte, určite budete cítiť, ako vás učí byť viac plastickým, umožňuje vám cítiť svoj stav a nakoniec pracuje pre vašu ženskosť. Pracujte v tejto skupine, aby vám bola poskytnutá podpora iných žien.

Strip dance A moje prvé odporúčanie je stále rovnaké: nájsť dobrého, veľmi dobrého inštruktora. Takýto pásový tanec sa vám otvorí ako zmyselný tanec plný tajomstiev a podcenenia. Tento trend je ideálny pre ženy, ktoré sú plaché svojich tiel. V priebehu niekoľkých sedení zmeníte plast tela, pohyby sa stanú tekutými, úplnými. A rýchlo si všimne okolitých mužov.

improvizácie - tance, ktoré umožňujú myslieť „ísť na telo“. A od neho očakávajte vynikajúce lekcie nezávislosti a harmónie. Tanec v tomto smere je obrovská intuícia.

Dýchacie postupy

Najjednoduchšie - ovládať dýchanie. Odporúčam nasledujúce cvičenie, ktoré harmonizuje štát ako celok, pomáha upokojiť, sústrediť sa na svoje pocity a nakoniec prebúdza zmyselnosť. Dajte pravú dlaň do spodnej časti brucha (asi 4 prsty pod pupkom) a vydýchnite si dlhým výdychom nosom. Predstavte si dýchanie dlaňou.

Self-masáže

Po kúpeli je to pravidelný rituál. Použite masážny olej, v ktorom môžete kvapkať niekoľko kvapiek éterických olejov podľa vášho výberu: ruže, myrty, jazmínu, neroli, bergamotu, pelargónie, ylang-ylang, pačuli, santalového dreva. Všetci vyvolávajú zmyselnosť. Olej pomaly rozotrite a sústreďte sa na pohyb dlane. Ak zapálite sviečky a zapnete hudbu, efekt sa zvýši.

Párové praktiky

Pozrite sa do očí, držiac sa za ruky. Najjednoduchší postup s neuveriteľným účinkom.

Vezmite si kúpeľ alebo sprchu spolu. Toto je čas pre radosť: cítiť každý dotyk.

masáž, Dotyky niekedy možno povedať viac ako slová. Cítite telo vášho partnera ako svoje vlastné. Nebojte sa urobiť niečo zlé alebo zlé. Dohodnite sa na signáloch - ako, nie veľmi, vôbec nie - a bez slov. Sviečky, vône, nedostatok zhonu - len plus.

Spoločenský tanec. To je šanca cítiť, čo to znamená nasledovať človeka, nasledovať jeho každý pohyb, dôverovať mu.

S rýchlym účinkom

Zmena obrázka. Len s dobrým profesionálom, ktorý vás skutočne vidí a pomáha vám vybrať správne oblečenie. Pridajte radu dobrého špecialistu na make-up, nechajte ich vykúzliť a verte: táto krásna žena v zrkadle je vy.

Podpätky. Práca s krokom môže mať ešte väčší účinok ako tanec. Podpätky vždy dávajú pocit ženskosti. Ak sa naučíte krásne chodiť a nosiť sa dôstojne.

Krásne spodné prádlo. Ďalší spôsob, ako sa cítiť ako žena na sto percent. Odporúčam vám vyhodiť všetko, čo sa vám z vášho šatníka nepáči, a získať veci, ktoré potešia oko aj telo.

Denná sprcha s vodou pri izbovej teplote. Veľmi citlivo rozvíjať citlivosť pokožky a mať tonizačný účinok.

Príjemný denný

Nádherné, krásne podávané jedlá. Odvolanie naraz na niekoľko zmyslov - pohľad, vôňa, dotyk. To je jeden z najlepších spôsobov, ako si vychutnať život. Začíname zaobchádzať s potravinami inak. Vyberte si jemné rafinované chute, odmietnite hrubé jedlo.

Experimenty s chuťou. Vydajte sa na prehliadku parfumov a snažte sa ochutnať príchuť, počúvajte, aký druh nehy, vášne, zmyselnosti atď. „Uvedomte si ich“, budete tieto pocity niesť v sebe a iní si to všimnú.

Chcete robiť fitness doma online?

V našej videotéke fitness nájdete brušné tance, lady-dance, rôzne druhy jogy.