Kardiostriptiz

Špeciálny druh aerobiku, v ktorom sú kardiologické záťaže kombinované s naťahovaním a silovým tréningom. Základné pohyby sú vypožičané zo striptíz. Jeho hlavným cieľom - zostať bez oblečenia - však chýba.

Pred niekoľkými rokmi sa objavili kardiostripy (pásy plastové, aerobikové pásy) ako spôsob fitnes. Klasika žánru sú video lekcie americkej tanečnice Carmen Electra - Carmen Electra Aerobic Striptease. Celkovo zaznamenala päť lekcií, z ktorých každý predával milióny kópií. Existuje napríklad lekcia Fit to Strip - pre tých, ktorí považujú kardiostripy za fitness a Aerobic Striptease In Bedroom je pre tých, ktorí si myslia širšie.

Americká herečka vydala svoj program v roku 2003. Dnes sú kardiostripy považované za vrchol programu v akomkoľvek tanečnom štúdiu a dokonca aj v niektorých fitness kluboch. "Naša úloha," povedala Zarema Uridina, učiteľka v štúdiu Tria Dance, "gestá mačiek a iné lákavé pohyby, ktoré priťahujú muža". Lekciou je aeróbne zaťaženie s nízkym nárazom: pomalé drepy, ohyby, schody. Pre piesne ako je Chris Isaac je zlá hra alebo môžete nechať svoj klobúk Na Joe Cocker, dievčatá si predstaviť ako striptérky a postupne zahriať. Jednotné akékoľvek. Jedinou podmienkou sú vysoké podpätky. Ale je nemožné sa zobrať, a keď sa jeden z študentov vo forme vášne snaží odtrhnúť svoje tričko, Zarema príkazy: "Stop! Oblečenie sa nedotýka. A on dáva praktické rady: "Ak naozaj chcete, obliecť sa pred lekciou na princípe kapusty, potom iba horúcu vrstvu zvrhnete do tanca."

Je zrejmé, že kryptografická kardiografia - je páska nečinná. Je zrejmé, že "gestá mačiek", ktoré vykonávajú tucet žien v tréningových oblekoch, sú aspoň smiešne. Nakoniec, páska z plastu nie je tancom, ale tréningom na fitnes a je potrebné ho zaobchádzať ako s nábojom, počas ktorého sú svaly vnútorného povrchu stehna a brušných svalov dokonale utiahnuté. Len si myslíte, že ak ste ovládali základné pohyby (aj keď sú založené na videohovoroch Carmen Electry), môžete začať riešiť zložitejšie problémy - naučiť sa tancovať skutočné striptíz.

Pozrite si video: Танцуем Кардио стрип 2004 (Júl 2019).