Embrioterapiya

Muž plave v tmavom, chladnom vákuu, akoby v bruchu obrovskej ryby, a zrazu sa mu zdá, že hlas psychológa sa mu zdá takmer z ničoho. Ich dialóg sa podobá rozhovoru dvoch astronautov, ktorí boli stratení vo vesmíre ... Je to zaujímavé, ale toto je presne to, čo vyzerá relácia embryoterapie.

U niektorých ľudí slovo "embryoterapia" spočiatku spôsobuje odmietnutie. Pretože tak na Západe nazýva smer v kozmetológii, pomocou ľudských embryí ako surovín. Metóda vyvinutá psychológom, študentom známej metropolitnej psycho-prehliadky Vadima Petrovského, však nemá s touto „nočnou morou“ nič spoločné.

Technicky je metóda embryoterapie kombináciou sedení a klasického psychoterapeutického smeru, v ktorom sa Nail Gareyev špecializuje. V Amerike a Európe je flotácia známa už štvrťstoročie, zatiaľ čo v našej krajine sa objavila pred viac ako dvoma rokmi práve vďaka Gareevovi. Prvé prievozné komory priniesol do Moskvy, pričom jednu z nich umiestnil do čajového a zdravotníckeho klubu Manas a druhý do centra jogy Prana.

Tieto plaváky Float boli tak populárne u Gareevových klientov, že mnohí z nich sú teraz presvedčení: stačí len niekoľkokrát ležať v bunke, aby sa cítili istejšie, ako sa hovorí, s telom i dušou. Samotný Gareev však trvá na tom, že embryoterapia nie je analógom flotácie, ale plnohodnotnou psychoterapeutickou metódou, ktorá ako hlavnú metódu využíva phtoating. Podľa Naila je nesmierne dôležitá komunikácia klienta s psychológom, zatiaľ čo prvá je vo vnútri plávajúcej komory a zažíva stav beztiaže.

V skutočnosti je to kľúčový bod v embryoterapii. Faktom je, že zatiaľ čo klient relaxuje vo vode, nielen svoje telo, ale aj vedomie a pamäť zažívajú pocit neobmedzenej slobody a pokoja. V týchto chvíľach je človek schopný najpresnejšie opísať svoje obavy a skúsenosti, nevyriešené problémy. To znamená, že bude harmonicky vnímať terapiu, ktorú psychológ vykonáva s ním, a bude schopný samostatne nájsť najefektívnejšie riešenie. „Pocity, ktoré zažívajú ľudia v plávajúcej komore, sa často podobajú procesu osvietenia, osvietenia,“ vysvetľuje Gareyev o výhodách svojho programu. - A človek, ktorý je sám so sebou v tmavom, tichom vákuu, sa necíti teplo alebo zima, je najviac náchylný k sebakorekcii na psychologickej úrovni. Môj hlas ho nasmeruje len ako slabý svetelný zdroj v tme. Výsledok plávajúcej komunikácie je nesmierne odlišný od výsledku, ktorý dostávame počas normálnej konverzácie. Je to oveľa efektívnejšie. “

Samozrejme, dva roky nie sú časovým limitom pre rozvoj plnohodnotnej psycho metódy. Zoznam klientov, ktorí hľadajú poradenstvo od Gareev, však neustále rastie.

Pozrite si video: KDA - POPSTARS ft Madison Beer, GI-DLE, Jaira Burns. Official Music Video - League of Legends (November 2019).