Loborev Oleg

Inštruktor programu "Express Fitness" na televíznom kanáli "LIVE!". Oleg Loborev počas svojej práce vo fitness priemysle sa naučil jednoduchú pravdu: človek by mal mať záujem o výsledok. V tomto prípade bude mať vplyv aj ultraľahký komplex cvičení.

„Expresná kondícia“ je krátkodobý tréning zameraný na vypracovanie svalov rúk, nôh, abs a zadku, “vysvetľuje Oleg Loborev. - Samozrejme, že ľudia, ktorí sú vážne zapojení do športu, by mali trénovať dlhšie. Ale pre udržanie svalového tonusu, ráno cvičenie, "Express Fitness" je celkom vhodné. Oleg Loborev vie, o čom hovorí: vyštudoval školu ako majster športu v potápaní. Ale uprednostňoval vyššie vzdelanie pred športovými záznamami av roku 2004 sa obhajoval na Katedre telesnej výchovy Pedagogického inštitútu Saratov. NG Chernyshevsky.

„V treťom ročníku som začal pracovať ako inštruktor fitness,“ hovorí Oleg Loborev. "Potom som bol absolútny laik, nemohol som nič robiť, a vo svojom voľnom čase som sedel v rohu haly a sledoval skúsených trénerov." O rok neskôr sa zdalo Oleg, že vo fitness vedy sa už stal zručným. Požiadal o zvýšenie svojho platu, bol odmietnutý a vzdorovito prestať, kupovať lístok do Moskvy na poslednú výplatnú pásku.

„Potom sa mi zdalo, že som supertrainer,“ priznáva Oleg Lborev. „Tak som šiel zo stanice, aby som získal prácu u Dr. Loder ». S sebadôverným provinciálom v klube sa zaobchádzalo s porozumením: prihlásili sa na obnovovacie kurzy. Svojím vlastným prijatím, Loborevom, bolo veľmi ťažké sa naučiť od najlepších moskovských fitness trénerov: „Bola chvíľa - rozpadla som sa. Povedal si "zastaviť" a odišiel do Saratova. Vrátil sa o týždeň neskôr, ako bolo potrebné, a bol znova prepustený. “

Všetky tieto príbehy sú však v dávnej minulosti. Teraz je Oleg Loborev supervízor (to je najdôležitejší šéf) skupinových programov vo fitness klube Kimberley Land. Verí, že najdôležitejšou vecou kouča je schopnosť lákať klientov nápadom, motivovať ich. Napríklad, "Poďme schudnúť na dovolenku" alebo "ste nikdy snívali o tom, že budete mať kocky na trupe." "Je to pre mňa ľahšie trénovať ženy," pripúšťa. - Sú zodpovednejší, náročnejší. Povedal: "Je to nevyhnutné," to znamená, že je to nevyhnutné. V "Express Fitness" takýto prístup, je potrebné uznať dopyt. Ak chcete urobiť všetky cvičenia v krátkom čase, nie je čas myslieť.

Video relácie "Express Fitness" s Olegom Loborevymom nájdete vo fitness-video knižnici klubu "Live!".